Wpis z mikrobloga

1. Bądź @Conquer
2. Szukaj pracy choćby fizycznej.
3. Wrzuć na mirko https://www.wykop.pl/wpis/31283665/mirki-z-chorzow-swietochlowice-nie-wiecie-czy-gdzi/
4. Znajdź dobrego Mirka który załatwi rozmowę w pracy lekkiej, umysłowej i w porządku finansowej jak na brak doświadczenia
5. Zapewnij ze przyjdziesz i generalnie bądź szczęśliwy
6. Kiedy przychodzi czas rozmowy olej sprawę, wyłącz telefon, nie przyjdź i udawaj że nie było sprawy
7. Brak profitu dla kogokolwiek

P------e więcej nie pomogę żadnej stuleji z mirko

#afera #przegryw #praca
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@niebieskii: Ludzie tak mają. Sam rozglądam się za ofertą ale nie robię w ciula rekrutów wysyłając setki cv, oglądam ofertę jeśli mnie znajdują na internetach to odpisuję tak lub nie. Na 5 wysłanych cv dostałem 5 odpowiedzi z czego na jedną w ciągu 3h mimo słabego skilla. Praca ciężka normy nie do wyrobienia, z przemiałem ludzi, którzy przychodzili chyba aby zaliczyć 2 dniowy płatny trening po czym 3 dnia się
  • Odpowiedz
  • 11
@niebieskii ja z kolei pytam jak JAKIM CUDEM, można kogoś polecać w ciemno stąd. Z mirko. Ja bym się nie przyznał, że w ogóle tu jestem, że kogoś znam stąd tym bardziej. A polecać szefowi? W ciemno? Z MIRKO!?
  • Odpowiedz
@gzres: Mireczku, gdybym mógł, to bym Ci dał dwa plusy! Albo nawet trzy! Nienawidzę ludzi, którzy się spóźniają bo im się zwyczajnie nie chce pojąć zasad zarządzania czasem czy priorytetyzacji zadań.

@niebieskii: gościowi zwyczajnie się nie chciało. Piwniczak p--------y. () Mam nadzieję Miruniu, że u Ciebie w robocie wszystko będzie okej. Mocno ściskam!
  • Odpowiedz
@gzres: Osoby, które się spóźniają generalnie nie mają szacunku do ludzi i ich czasu.

Nie znam ani jednej porządnej osoby, która by się notorycznie spóźniała. Skoro nie potrafi się określić realistycznych widełek czasowych by gdzieś dotrzeć to mało do czego się ktoś nadaje w kwestiach zawodowych i ma najwyraźniej w------e.

W kwestiach osobistych tak samo. Wszyscy spóźnialscy których znam to albo roztrzepańcy, którzy potem drogo za to płacą albo cwaniaki,
  • Odpowiedz
@gzres: chłopie, prowadziłem długą chwilę rekrutacje do firmy gdzie byłem menagerem. Duża firma, jedna z największych w kraju w swojej branży.

50% ludzi nie przychodzi na rozmowy, nawet bez smsa o treści "s--------j".
  • Odpowiedz
@niebieskii Wiem co czujesz załatwiłem, pracę dla mirka na C+E bez doświadczenia. Na rozmowę kwalifikacyjną przyjechał, ale jak już miał wyjeżdżać we wtorek to przestał odbierać telefon. Później ściemniał, że mama do szpitala trafiła i on podziękuje już za pracę.
  • Odpowiedz