Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@babochka: No, nie wiem - to jest zupełnie naturalne. Tak jakbyśmy zadawali pytanie Bogu, albo ewolucji: WTF? Nie jest to jakiś trend kulturowy, promowany przez manipulantów, którego powinniśmy się wstydzić.
@world: Żeby może ostudzić trochę zmysły innych wstawiam zdjęcie jednego z takich dzieciorów po operacji (naprawdę, ja po obejrzeniu pierwszego zdjęcia kiedyś na reddicie doznałem szoku). Jakby to powiedzieć - bunkrów nie ma ale też jest zajebiście (w porównaniu do stanu wyjściowego) - gnojek nawet się uśmiecha!

Pozdrawiam i dobranoc!
Pobierz
źródło: comment_vtNINAXtq9IfG6vOnEnJsYofEH5qc6ed.jpg
@Maldibon: xD Chłopie, świadomość to termin umowny, świadome decyzje są złudzeniem. Ty i ja jesteśmy tylko trochę bardziej świadomi niż to dziecko, poza tym nie można postawić wyraźnej granicy. My też robimy większość rzeczy instynktownie, to nie znaczy że nie chcemy ich robić. To dziecko chce żyć, chociaż nie potrafi tego ubrać w słowa.
@world: Żeby może ostudzić trochę zmysły innych wstawiam zdjęcie jednego z takich dzieciorów po operacji (naprawdę, ja po obejrzeniu pierwszego zdjęcia kiedyś na reddicie doznałem szoku). Jakby to powiedzieć - bunkrów nie ma ale też jest zajebiście (w porównaniu do stanu wyjściowego) - gnojek nawet się uśmiecha!


Nie kłam!!! Ta dziewczynka ma zupełnie inne schorzenie, nigdy nie miała operacji. Akurat mam ją w obserwowanych na FB, na brata itp.