Wpis z mikrobloga

Jakieś 3 miesiące temu umówiłem się ze znajomymi na piwko, koleżanka przyprowadziła takiego typowego kuca freethinkera który zaprowadził nas do multitapa, wypiłem 4,5 browara to następnego dnia do 15.00 nie mogłem niczego zjeść, reszta też zdychała. W ten weekend znowu się spotkałem ze znajomymi wśród których również był ten kuc freethinker, dziwnym zbiegiem okoliczność spotkaliśmy się blisko jakiegoś multitapa (ciekawe kto wybrał tą lokalizację), oczywiście freethinker uparł się przy tym multitapie, ok, myślę sobie wypiję max 3 browary i może nic nie będzie, reszta też zmyła się wcześniej, wstaję rano a tu znowu łeb mi napierdzielał cały dzień, nie tak jak wcześniej ale żeby po 3 browcach tak głowa bolała to nie jest normalne, u reszty podobnie, ciekawe ile gongów dostanie przy kolejnym spotkaniu jeśli się znowu pojawi XD a potem się dziwią czemu ludzie piją koncerniaki

#freethinker #piwo #multitap #kac
Pobierz Instynkt - Jakieś 3 miesiące temu umówiłem się ze znajomymi na piwko, koleżanka przyp...
źródło: comment_CAhGn9IqlSfZ2JNL1Ywt5lsGtLOIKItG.jpg
  • 9
@ImReally: do czegoś takiego to nienadają się sztosy których szkoda tak jak i single maltów. Ale na szczęście craft jest pełen "zwyczajnych piw" które już się fajnie pije w większej ilości
Festiwalach bywa naprawde grubo i niezle mieszanki :)


@thrawn41: Nie, no koncerniaki to pomijam, wolę wodę gazowaną. A w teorie o szkodliwości "mieszania" nie wierzę - to kwestia ilości przyjętego alkoholu i w jakim czasie.