Wpis z mikrobloga

czy serio historyjki o tym jak zła partia rządząca przeszkodziła jakimś anonom kupić kiełbasę na grilla/picia na dworcu/czego kolwiek innego są tak ciekawe że muszą być absolutnie wszędzie? no ja #!$%@? ludzie...


.
#zakazhandlu #gorzkiezale #polityka #przestanciejeczec #ilemozna #niepopularnaopinia
morgiel - czy serio historyjki o tym jak zła partia rządząca przeszkodziła jakimś ano...

źródło: comment_0X9Cwpr17bN6ZHcsnnQNstgx0190Zvks.jpg

Pobierz
  • 21
@Psiake: nie oszukujmy się ten zakaz jak #!$%@? by nie był nie sprawi że ludzie będą padać z głodu na ulicy
@Naxster: po prostu nudzi mnie że to wszystko jest pisane według takiego pięknego propagandowego schematu na zasadzie,zła mniej inteligentna zacofana jednostka od postującego nawróciła się na jedyną słuszną opinie,wszyscy na wykopie nawzajem ciągną sobie fiuty i obsypują się plusami jednocześnie rzucając obelgi na kaczora XD
@Psiake: powinno się też promować alternatywy no chyba że alternatywą nazywasz aktualna opozycje która w całym tym rzyganiu na PIS zapomniała napisać swój program
@Normalny-czlowiek: no domyślam się... tak samo mam gdy z moimi rodzicami rozmawiam odnośnie pracy mojej czy kogokolwiek innego i np. siostra zmieniła pracę, a pytanie matki brzmi "a firma prywatna?" i wtedy pada odpowiedź " państwowe to są uczelnie i MPO".