Wpis z mikrobloga

Zamówiłem sobie z #kfd sos trusawkowy 0 kcal. I wszystko fajnie ale 14 pln + dostawa czyli jakieś ~22plny za butelkę wody z farbą i aromatem to trochę dużo. Jako że #redukcja ostro to taki sos to 2-3 dni i nie ma. Fakt, smaczne gówno... No ale przecie skład banalny a że każdy #mikrokoksy to taki mały chemik to trzeba zrobić to samemu.

Składniki: woda, substancja zagęszczająca: , guma ksantanowa, aromat substancja słodząca: sukraloza, substancje konserwujące: sorbinian potasu, benzoesan sodu.


Przecież na allegro kupię aromat (w #!$%@? smaków do wyboru) za jakieś 6 pln co starczy na wiadro sosu + dodam wodę , słodzik mam, gumę ksantanową też kupię albo dodam mąki ziemniaczanej dzięki czemu taki kisielowaty sos się zrobi i gotowe... no jeszcze barwnik spożywczy żeby sos wyglądął na trusakwkę a nie pzezoryczty http://allegro.pl/barwnik-spozywczy-barwniki-spozywcze-sloiczek-i7211365984.html
http://allegro.pl/aromaty-spozywcze-10ml-aromat-spozywczy-w-plynie-i7153070880.html
ROBI KTOŚ ZE MNĄ??? MAM WOŁAĆ?
#mikrokoksy #silownia #dieta #odchudzanie #fitnessboners #sosy #chemia
tadocrostu - Zamówiłem sobie z #kfd sos trusawkowy 0 kcal. I wszystko fajnie ale 14 p...

źródło: comment_xopYPUCfldUbxwRO8YTLjXvGsvfTjNlm.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@tadocrostu: A proporcje znasz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pozatym co w tym dziwnego? Chodakowska sprzedaje 15 g ziemniaków za 4 złote, to czemu "trochę wody aromatu i barwnika" ma nie kosztować 22 złote? Jeśli taką mają, to znaczy że się sprzedaje, a też za darmo nikt go nie produkuje.
  • Odpowiedz
@shymon: Ostatnio to widziałem, że od 99 zł w górę można zamówić do placówek DHL Parcell, czyli jeśli dobrze pamiętam Żabka, Shell i coś tam jeszcze. Chyba, że ktoś ma placówkę KFD u siebie w mieście to wiadomo. A żeby zawsze była darmowa dostawa to ja takich sytuacji nie pamiętam, może z jakimś kodem, albo przy jakiejś wartości zamówienia.
  • Odpowiedz
@tadocrostu: Po ch Ci barwnik i aromat jak truskawki mają 30 kcal / 100g i są zdrowe? No i chyba zapomniałeś konserwantu zamówić.

Tak w ogóle to te firmy fitnesowe nieźle doją kasę z frajerów, gainery, sosy, zaraz będzie papier toaletowy z kreatyną.
  • Odpowiedz
@krzat: dokładnie jak mówisz, ja mam pełną zamrażalkę wiśni, malin, truskawek, borówek. Kalorii tyle co nic a super do twarogów czy omletów. Oczywiście zaraz zacznie się sezon to normalne a nie mrożone
  • Odpowiedz