Wpis z mikrobloga

Wiecie która grupa fachowców jest najgorsza?....nie?..nie wiecie? to ja wam #!$%@? powiem
#!$%@? janusze mechaniki, #!$%@? wirtuozi kłamstwa, matactwa i wciskania farmazonów
#!$%@?, człowiek ma samochód który nie jest z grupy VW i już w 95% "warsztatów" zaczynają się pojawiać jakieś krętactwa i psioczenie ze wynalazkami się zachciało jeździć
No ale jakoś udaje się znaleźć mechanika, który ma dobre opinie, człowiek odstawia samochód, rozmawia, dyskutuje, pokornie przyjmuje rady od tego czarodzieja i robi wg jego zaleceń bo koszta mniejsza a i efekt taki sam.
Auto stoi miesiąc na warsztacie, w trakcie jazdy testowej wychodzą cyrki takie jak
- zakleszczone biegi
- brak mocy
- dziwny metaliczny dźwięk
- okazuje się iż mechanik nie wymienia jednego z elementów, który to przy całym ogromnie pracy jaki włożył w moje auto jest elementem PODSTAWOWYM bo stwierdza że "panie to to je dobre jescze panie kurłaaa co pan masz za dużo pinionszkuf...|
Auto znów na serwisie, apogeum #!$%@? mode on, po odbiorze auta wszystko chodzi świetnie....w końcu mogę spać spokojnie..............przez 3 #!$%@? dni.
Przez kolejne kilka miesięcy odwiedzam warsztat, darcie ryja i #!$%@? mechanika na mnie że wymyślam i że mam za dużo kasy tak bardzo obecne. Frazesy typu "panie jakby wszystkie auta chodziły tak jak pana to kurła....panie to auto to pochodzi kupe lat"
Irytacja rośnie z każdym pokonanym kilometrem bo coś nie tak w moim aucie, postanawiam SAM kupić podejrzany element i udać się do mechanika. #!$%@? mechanika przeogromny bo jak ja szary człowiek nieznający się na niczym mogę wystawić diagnozę iż to jednak ten element który kilka miesięcy temu mości pan mechanik robił został źle naprawiony....."naczytał ześ sie pan internetuf to niech tera internety panu robiom"
Fala czerwieni po raz kolejny zalewa moje lico ale po kolejnej wizycie mechanik ugina się i zgadza się na wymianę wcześniej wspomnianego elementu i wypiera się swoich wcześniejszych słów.
Nadzieja zmniejsza się wraz z zasobnością świnki skarbonki.
Auto odebrane....brak zmian...auto wystawione na portal z samochodami bo tak bardzo masz go dość......planujesz jednak doprowadzić je do porządku bo chcesz być uczciwym mirkiem.
13 kwietnia pada kolejny element robiony przez mechanika.

Brak ochoty na cokolwiek.

Mirki na Boga...jeśli macie zamiar oddać auto do mechanika a gdzieś tam z tyłu głowy chcecie to ogarnąć samemu to to #!$%@? zróbcie, na pewno każdy z Was ma jakiegoś ziomka który coś tam grzebie przy swoim aucie, poproście go a z pewnością Wam pomoże.
#!$%@? takich mechaników, zawsze będą chcieli Was wyruchać na sucho, mogą was tak omamić a Wy będziecie im tylko przytakiwać bo nie macie aż takiego pojęcia jak on i to ma tą przewagę.
#!$%@? już nigdy nie zaufam mechanikowi którego nie znam osobiście i takiemu który zajmuję się każdą markom po trochu.

#januszemechaniki #januszemotoryzacji #boldupy ##!$%@? #gorzkiezale #mechanikasamochodowa
  • 9
@Kremufczyn: Heh...gdybyś tylko wiedział ile $ zostawiłem u niego to byś nie pisał takich pierdół. Wszystkie części które kupiłem sam do samochodu były OEM. To nie części są winne a #!$%@? robota janusza
A druga kwestia jest taka że ten janusz to jedyny mechanik który się podjął naprawy auta w promieniu 100km od mojego miejsca zamieszkania.
@Kremufczyn: Maja i to wiele bo jak sie wymienia wszystko co jest związane z sprzęgłem to sie wymienia też łożysko oporowe a ten pajac tego nie zrobił i teraz czeka mnie kolejna zabawa z sprzęgłem. Poza tym gdyby nie opinie ludzi których znam to nie poszedłbym do niego.
Chciałbym iść ale problem w tym że teraz dwumasa oraz sprzęgło są na gwarancji która to jest wystawiona prze firmę oddaloną o 200km
  • 0
@rozowy_transformator przeczytaj co napisałem, ASO stwierdzilo że to zrobi z tym że wtryskiwacze które są w moim aucie są piezoelektryczne, i oni je wyciągną lecz będą do wyrzucenia a koszt jednego nowego wtrysku to półtora klocka.
A ten klaun zarzekał się że to zrobi że będzie dobrze bo już to robił, poza tym znajomy też ma auto z takimi samymi wtryskami i u niego wszystko gra do tej pory.