Wpis z mikrobloga

Od tygodnia jestem posiadaczem tego autka. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak na moje potrzeby sprawdza się idealnie. Bardzo dynamiczny i nie muszę jeździć dookoła, żeby znaleźć miejsce parkingowe. Silnik 1.0 tsi, 5-biegowy manual. Moje spalanie od odebrania w salonie - 6,8 litra/100km. Zapłaciłem łącznie 52300 złotych.

#motoryzacja #samochody #chwalesie #wygryw
Pobierz martinty - Od tygodnia jestem posiadaczem tego autka. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak na moje potrzeb...
źródło: comment_cYZboNSKQn47ym4181wdOPZ7U0ndi3JY.jpg
  • 174
@martinty: Dopóki nie zmieni się myślenia z "posiadania na własność" na czysty konsumpcjonizm, to nie dotrze do tych dzbanów, że taki nowy samochód jest o wiele bardziej opłacalny niż "KURRRRRŁA ZAJEBISTE X5 MAM ZA TEN HAJS!!!". A potem taki burak jeden z drugim po dwóch miesiącach serwisowania sprzedaje to swoje piękne BMW i przesiada się do Astry czy tam podobnego xD Za granicą taki "wynajem" to norma i tam każdy, od
@Kejran: Jest rozwój, ale nie w waszych kochanych niemieckich złomach. Zobacz sobie na technologie "Suzuki" samochód jest zbudowany z aluminium i spalanie w takim "Swifcie" czy "BALLENO" wynosi 4,5l
@Peter_Mountain: Polakowi nie uświadomisz. Odkupiłem od rodziców Yarisa z 2014 z przebiegiem 29k to i tak spotkałem się z komentarzami "Kurła za tyle to byś miał Audi A4 zajebiste, a takie gowno kupiłeś", powodzenia w serwisowaniu takiego dziesięcioletniego "Audi"