Wpis z mikrobloga

Apropos obietnic wygłoszonych przez jedyną słuszną i panującą nam partię;

Pół roku temu sprzedawałem mieszkanie, które kupiłem okazyjnie od gnojka, który je odziedziczył je po babce i chciał szybką kasę na balety.

W mieszkaniu była masa mebli o wartości żadnej; stare meblościanki,wersalki etc. Wszystko wielkie i ciężkie. Wrzuciłem więc ogłoszenie na olx, że oddam za darmo większość tych sprzętów. Zgłosiła się do mnie parka, na oko około 25-30 lat, młodzi ludzie. Z wyglądu; Seba i Karyna, nie stroniący od używek. generalnie patola. Okazało się, że właśnie dostali mieszkanie od miasta, ale jest puste więc chcą je umeblować. Zdecydowali się na meble z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju; w zasadzie całe mieszkanie wynieśli. Zostawili tylko jedną wielką meblościankę i kilka pierdół.

Po kilku dniach zadzwonili do mnie, bo przypomnieli sobie, że w kuchni był jeszcze stolik i krzesełka. Te miałem wystawione do sprzedaży za symboliczne 50 zł bo były w miarę nowe, w niezłym stanie, podobne w ogłoszeniach były wystawione za ok 150-200 zł. Zapytali się czy mogą po nie przyjechać. Oczywiście potwierdziłem, ale zwróciłem uwagę, że te rzeczy są na sprzedaż za 50 zł. W odpowiedzi usłyszałem"aaaa... za 50 złotych... to nieee, za darmo to byśmy wzięli...". Myślę sobie, podejdę Karynę od innej strony więc zaproponowałem; "Ok, to taki układ; wy zabieracie sobie ten stół i krzesełka, ale w zamian wyniesiecie mi tą meblościankę co została".
Nie wyrazili zainteresowania.

#!$%@? mać... i tacy ludzie dostają mieszkania, pięćsetplusy, mopsy, sropsy... Ciągną skąd się da darmową kasę, rzeczy... a kiedy proponujesz jakąkolwiek formę "zapłaty", odwracają się dupą. Przyzwyczajenie patoli do tego, że wszystko dostają za darmo jest porażające.
A ty człowieku #!$%@?; płać podatki, zusy, zadłużaj się na XX lat chcąc kupić mieszkanie, martw się już dzisiaj skąd weźmiesz kasę na mieszkanie dla swojego dzieciaka za 20 lat by nie musiał się zadłużać na całe życie... Oni tych problemów nie mają, wszystko dostają bo im się należy. I niech mi nikt nie #!$%@?, że to nie jest target PiS. Oni zagłosują na tych co obiecują najwięcej do rozdania. A, że nikt nie obiecuje więcej niż PiS...

#patologiazewsi #patologiazmiasta #januszeolx #bekazpodludzi #bekazpisu
  • 54