Wpis z mikrobloga

@lubie_gify: niech mi ktoś wyjaśni jakim cudem przy szerokim wyborze jednolitych skarpet w niskiej cenie, ktoś decyduje się na wybór czegoś takiego jak powyżej ()
  • Odpowiedz
@Galvay:

@lubie_gify: niech mi ktoś wyjaśni jakim cudem przy szerokim wyborze jednolitych skarpet w niskiej cenie, ktoś decyduje się na wybór czegoś takiego jak powyżej ()


Bo po cholerę się zastanawiać? To tylko skarpeta, masz ją w bucie, nikt ci na nią nie patrzy.
  • Odpowiedz
  • 27
@choksondik owszem, ale nieraz siadają, wiesz? I wtedy wszystko widać w #!$%@?. Tak samo przy wchodzeniu po schodach.
Że już nie wspomnę o osobach noszących takie skarpety do krótkich spodenek (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@eoeoeo: można bez problemu kupić wygodne, ciepłe, dobrze trzymajace się na stopie, w tej samej cenie, które nie wyglądają tak #!$%@?. co więcej- zwykle wystarczy przesunąć w sklepie (czy na bazarze) rękę 5cm w prawo by takie wziąć.
  • Odpowiedz
Szczerze mowiac, mój komentarz był z lekkim przymrużeniem oka, ale w sumie, po głębszym zastanowieniu, to nie wiem co w nich takiego #!$%@?. Serio nie wiem, może jestem jakaś dziwna :p
  • Odpowiedz