Wpis z mikrobloga

@elady1989: ja tu widzę inny problem. kiedyś to nie było tak popularne i wszyscy normalnie z tym żyli. teraz madki MUSZĄ pokazać jakie to one są silne niezależne i jak w dupie mają potencjalne zgorszenie innych ludzi i po prostu MUSZĄ wyjąć tego cyca i przystawić do niego glonojada. prawda jest taka że jak kiedyś problemu nie było to teraz madki same sobie ten problem stworzyły zachowując się tak jak się
@elady1989: Nie odpowiada mi to, kiedy robi się w nieodpowiednich miejscach - na przykład w miejscu gdzie inni ludzie jedzą albo w sytuacji kiedy nie ma możliwości odwrócenia wzroku i poniekąd jest się zmuszonym do oglądania cyca. Nie mam nic przeciwko jeśli matka zrobi to w dyskretny sposób.

Można porównać do puszczania bąków - każdy to robi, czasem trzeba puścić pierda w miejscu publicznym, ale absolutnie nie powinno się tego robić
@mercedes_amg:

największy problem to mają chyba jakieś niedoruchane feministki, same ssały cyca a teraz robią gównoburzę z czegoś co jest naturalne

autentycznie pokaż mi gdzie w prasie feministycznej/ na portalach feministycznych powszechnie krytykuje się matki karmiące i chce żeby karmiły po tajniaku w kiblach. Serio, czekam. Bo jak jestem dość na bieżąco, to zauważyłam zupełnie inne zdanie osób które określają się jako feministki/ści co do karmienia publicznego i szczucia na matki.
@elady1989 Dodam od siebie, że zgadzam się z
@Shanny.
Myślę dokladnie tak samo, że wszystko można robić z klasą lub nie. Nie mamy nic do matek próbujących dyskretnie nakarmić dziatwe za to atencyjne madki robiące SHOW! rozbierajace od pasa w górę w najbardziej zaludnionych ma miejscach są niesmaczne. Najważniejsze to pokazać jaką jest sie cudowną matką ( ͡º ͜ʖ͡º)
największy problem to mają chyba jakieś niedoruchane feministki, same ssały cyca a teraz robią gównoburzę z czegoś co jest naturalne, mleko matki najzdrowsze, a gdzie matka ma iść, do śmierdzącego kibla żeby małego nakarmić? A jak nie nakarmi to będzie się darło na cały regulator. To już jest #!$%@?ące.


@mercedes_amg: Kiedy nienawidzisz feministek tak bardzo i tak ślepo oskarżasz je o całe zło tego świata, że nawet nie zauważasz, że jednak
@ciemny_kolor Wiesz na tym świecie jest wielu chamów którzy kulturę i innych ludzi mają w dupie. Nie każdy musi mieć chęć obserwować proces napełniania gowniaka. Dlatego w dobrym tonie jest nie epatowanie tym wszędzie. Tak samo jest że sraniem. Każdy to robi, ale w dobrym tonie nie jest sranie w miejscu gdzie ludzie mogą to widzieć.
Taa.. Naturalne, tak samo jak sranie, chodzenie nago, czy seks ale jednak sie tego nie robi publicznie. A dla tych co twierdzą, że dziecko, że nie da się przewidzieć kiedy zgłodnieje, nie są gotowi na macierzyństwo widocznie, bo nawet maluch nie je co 10 minut, ale 2-3h. Więc jak taka "madka" nie potrafi się dostosować do podopiecznego i powstrzymać się od wycieczki po galerii handlowej to niech zrezygnuje z prokreacji zawczasu...
@sinusik: XD co ma naturalność do zachowania typowego? Sranie jest naturalne, bo taka jest natura człowieka, tak samo jak karmienie. Zresztą parafrazując twój argument, nawet #!$%@? jaskiniowcy karmili dzieci w jaskiniach XD - tak samo prawdziwe stwierdzenie jak twoje.

Ale nawet jeśli jaskiniowcy karmili na widoku, no to chłopie, muszę cię uświadomić. Mamy XXI wiek, nasza cywilizacja się rozwinęła, już wiemy co to jest kultura, więc wypadało by zachowywać się kulturalnie.
@dob3k: Indie to inny krąg kulturowy, więc jak słusznie zauważasz pewne zachowania są zależne od kręgu kulturowego. A idąc dalej tym tropem dojdziemy do wniosku że karmienie publicznie jest zależne od kultury. Ja osobiście uważam że grzecznym jest nie epatowanie gówniakiem i cyckiem do karmienia gówniaka służącym, więc nakarmienie w miejscu ustronnym czy z użyciem chusty jest wskazane i nie jest czymś czego można się czepiać.

Niesłusznie zaś mieszasz słowo naturalne
@miesnakrowa:

Ja osobiście uważam

Twoje zdanie jest delikatnie mowiac malo istotne z punktu widzenia glodnego dziecka i karmiacej matki.

karmienie publicznie jest zależne od kultury

Czterdziesci lat juz zyje na tym swiecie i w Polsce nigdy nikt z tym nie mial problemu... az do niedawna.

Sluchaj nikt nie potrzebuje Twojego przyzwolenia na robienie rzeczy ktore Ciebie w zaden sposob nie dotykaja.
Mnie sie moga nie podobac grubi czy rudzi ludzie. I
Twoje zdanie jest delikatnie mowiac malo istotne z punktu widzenia glodnego dziecka i karmiacej matki.


@dob3k: no #!$%@? geniusz... Nie zakażę ludziom tego robić, ba nic ludziom karmiącym nie zrobię. Tylko nie wiem czy zauważyłeś że tutaj dyskutujemy o opiniach i podejściu innych ludzi do tego tematu. więc to zdanie to totalne XD

Czterdziesci lat juz zyje na tym swiecie i w Polsce nigdy nikt z tym nie mial problemu... az
@miesnakrowa:

Korzystając z twojego wybryku wyżej, powiem tak: twój wiek delikatnie mówiąc jest mało istotny xD

Nie mowie o sobie tylko o czasie w ktorym to INNYM nie przeszkadzalo. Moj wiek istotny nie jest. Iststone jest to ze w Polsce zawsze na karmienie piersia publiczne BYLO przyzwolenie publiczne - do niedawna.

osoba kulturalna powinna zrozumieć że kogoś takie zachowanie może obrzydzać

Co to ma wspolnego z kultura? Osoba kulturalna powinna traktowac
@elady1989: jak dla mnie spoko, nie przeszkadza mi to szczególnie jeśli robią to w sposób dyskretny, ale pracowałam kiedyś w sklepie gdzie miałam taka sytuacje ze babka usiadła na dolnej Polce szafy wzięła dziecko i zaczęła je karmić, chociaż obok sklepu był korytarz w którym były kanapy ( taki prowadzący do toalety) i nadal nie wiem czemu ona tam nie poszła, po prostu niektórzy ludzie są nie do ogarnięcia XD