Wpis z mikrobloga

Nie wszyscy prawdopodobnie zauważyli komentarz pod poprzednim wpisem, więc daję znać, że jest finał sprawy 10-letniej Gosi i zagubionego telefonu.

Jak doniósł @paki82:

"Dzwoniła przed chwilą do mnie mama Gosi, ktoś zadzwonił do niej zapytał o model telefonu i po otrzymaniu informacji jaki to model kupił taki sam i zostawił lub ma zostawić w szkole. Mama prosiła żeby przekazać wszystkim użytkownikom wykopu wielkie podziękowania za to, że są ludźmi o wielkim sercu i odwołuje akcję zakupu telefonu. "

Mimo wszystko fajnie było zaobserwować taką błyskawiczną reakcje Wykopu :) Pojawiły się głosy, żeby mimo wszystko sprezentować coś Gosi (jakiś upominek, inny telefon itd), ale osobiście nie jestem przekonany czy to takie potrzebne. Gosia odzyskała telefon, Wykop pokazał co potrafi i wydaje mi się, że sprawę możemy uznać za zakończoną.

No i dzięki @paki82 za ogarnięcie tematu i @Nild za pomysł.

#wroclaw #wykop

  • 41
Wołam przez MirkoListy komentujących ten wpis (194)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @Reepo @Nild @bijotai @Volt224 @Mariusz_Drugi @sEB-q @Sowinek @paki82 @prosteraczej @borsuk123 @wronek89 @Karlos02 @JajecznyKsieciu @Chikusho @monicore @MangoZjem @takwlasnie @dont_fucking_ignore_me @endipek @max_48_godz @dagoththorus @jaktak @Lester_Burnham @Steph_King @mbasasello @Paneki @Thexil @dziadek15 @roots18 @Crea @Buliuszsznezar @Cobalt21 @BuszBuszasty @Shusey @