Wpis z mikrobloga

  • 53
Ja p------e. Narzeczony mojej 23 letniej kuzynki odwołał na 5 miesiący przed ślub. Dziewczyna jest załamana. Wszystko praktycznie było gotowe i teraz trzeba dzwonić i odwoływać. Niby lekarz, katolicka rodziny, byli tacy zakochani. Powodu nie podał. Szkoda gadać.
#gorzkiezale #wesele #zwiazki
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Powodu nie podał. Szkoda gadać.


@FHA96: niby dlaczego szkoda gadać? Może nie czuł się gotowy na ten krok. Chyba że miał się pchać w małżeństwo z powodu pieniędzy. Moim zdaniem dobrze zrobił. Lepsze to niż męczenie się i za 3 lata rozwód z wielką inbą.
  • Odpowiedz
via Android
  • 6
@Harold to co najważniejsze czyli sala, orkiestra. Miała również powoli przymiarki sukni a za miesiąc planowali wysyłkę zaproszeń. Teraz muszą dzwonić do rodziny i informować, że ślubu nie będzie.
  • Odpowiedz
to co najważniejsze czyli sala, orkiestra. Miała również powoli przymiarki sukni a za miesiąc planowali wysyłkę zaproszeń. Teraz muszą dzwonić do rodziny i informować, że ślubu nie będzie.


@FHA96: Sala, orkiestra, sukienka BYŁY.

Ale widać MIŁOŚCI NIE BYŁO!!!

A to chyba ważniejsze, c-nie?
  • Odpowiedz
@FHA96: ja znam historię, gdzie Pan młody nie pojawił się na własnym ślubie, bo się rozmyślił.
Oczywiście wszystko było opłacone więc wesele się odbyło. Panna młoda była obecna, płakała, a ludzie tańczyli wokół niej.

Takie wyjście lepsze? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz