Wpis z mikrobloga

  • 53
Ja p------e. Narzeczony mojej 23 letniej kuzynki odwołał na 5 miesiący przed ślub. Dziewczyna jest załamana. Wszystko praktycznie było gotowe i teraz trzeba dzwonić i odwoływać. Niby lekarz, katolicka rodziny, byli tacy zakochani. Powodu nie podał. Szkoda gadać.
#gorzkiezale #wesele #zwiazki
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

byli tacy zakochani


@FHA96: to nie jest argument za ślubem. Bardzo źle, że nie podał powodów. Jednak jeśli były racjonalne, to dobrze zrobił. Też zerwałem zaręczyny bo miałem powody. Swoją drogą 5 miesięcy do dużo i nie widzę tu żadnej afery.
  • Odpowiedz
@FHA96: z dwojga złego jak miałaby męczyć się z nim całe życie lepiej że teraz dał spokój dziewczynie i ma szansę ułożyć sobie życie z kimś innym, jest młoda ma czas.
  • Odpowiedz
@FHA96: Moja koleżanka odwołała dwa dni przed i też dobrze....znaczy się nie dobrze, bo nie ona odwołała tylko chłopak...bo się dowiedział, że mu rogi do garnituru nie pasują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@FHA96: jasne, że lepiej odwołać niż wziąć ślub bez przekonania, ale domyślam się w jakiej rozpaczy musi być teraz dziewczyna. Mi 2 tygodnie przed ślubem się śniło, że mąż się nie pojawił to wstałam zapłakana jak małe dziecko i musiał mnie milion razy zapewniać, że nie ucieknie sprzed ołtarza.
Więc po ludzku jest mi jej żal. Szkoda, że wcześniej chłopak się nie zastanowił co robi oświadczając się, bo na pewno
  • Odpowiedz
niby dlaczego szkoda gadać? Może nie czuł się gotowy na ten krok


@Jade: A to teraz ludzi zaręcza się na loteriach czy o co chodzi? Jak nie był gotowy, to się nie powinien oświadczać.
Jasne, że lepiej późno niż później, ale to nadal go nie usprawiedliwia. C-----e zachowanie i tyle.
  • Odpowiedz