Wpis z mikrobloga

Uwielbiam te 'eksperymenty spoleczne' XD

O NIE, JAKAŚ LASKA CHCE SIE RUCHAĆ Z TYPEM, KTORY WYGLĄDA JAK MODEL, LOOOOSZKY TO COOORVY XD

Dlaczego tak ogromny odłam facetów jest takimi hipokrytami? Ile z nich odmówi przelotnej przygodzie z jakąś laską z segmentu premium? No #!$%@? prawie żaden. Załóżcie sobie sami tam konto jako laska i piszcie, że chcecie się ruchać, rezultat będzie identyczny.

Eksperymenty społeczne... się wam od nie ruchania w dupach poprzewracało.

#tinder ##!$%@? #eksperymentyspoleczne #p;rzegryw
źródło: comment_OS2TTASM65RYc4kN0logw40ntYv6rQIJ.jpg
  • 12
@Kvazar Robią te eksperymenty, bo to chwytliwy content. Taki przegryw co nie wychodzi z domu i nie ma żadnych kontaktów z płcią przeciwną obejrzy, i już ma kolejny argument, jakie to te loszki są złe, że jednak nie tylko faceci to powierzchownie oceniające płeć przeciwną świnie. A właśnie taki pogląd panuje w głowach wielu ludzi. I oni są właśnie widownią takich eksperymentów.
@Kvazar: No niestety, moje jedyne wymagania są takie, żeby nie miała w sobie nigdy bolca, żeby nie ważyła więcej ode mnie i posiadała jakiekolwiek umiejętności prowadzenia konwersacji, ale jak na przegrywa, to i tak za duże wymagania, i czeka mnie czarodziej.
@Kvazar: Problemem jest raczej hipokryzja różowych, które ZAWSZE piszą, że one takie nie są i one by nie poleciały na takiego przystojniaka, nigdy ons i nie szukają ruchania, bo tylko WARTOŚCIOWE relacje i cała ta gówniana otoczka mająca z nich zrobić pełnoprawne wymagające kobiety, a jak przyjdzie taki Alvaro to dostają małpiego rozumu i wszystko rozsypuje się w drzazgi. Niebieski chociaż nie udaje ( ͡° ͜ʖ ͡°)