Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytam bardzo poważnie bo nie wiem jak postąpić. Wszystko sobie przemyślałam i podjęłam decyzję tylko nie chce go jeszcze bardziej ranić niż muszę. Sytuacja wygląda tak że byliśmy razem 11 lat i do tej pory układało się bardzo dobrze. Żadne z nas ślubu i dzieci nie chciało i było ok. On nagle wpadł na taki pomysł i się oświadczył... Odmówiłam z tego powodu że ja tego nie chce i mieliśmy inne ustalenia. Pomimo tego chciał ze mną nadal być ale zaczęły się rozmowy o rodzinie i dzieciach. Widzę że jemu zależy ale mi nie, ja nie takiego życia chce. Muszę to skoczyć dla dobra nas obojga tylko jak to zdobić żeby nie ranić go bardziej?

#zwiazki #miloscs #przegryw #logikarozowychpaskow #rozowepaski #rozstania #madki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 257
@Yezdemir Wybacz, to dość skrajna opinia, masz rację, ale chodziło mi o konkretne przypadki. Chodziło mi o to, gdy kobieta świadomie informuje, że nie chce mieć dzieci, a mężczyzna albo próbuje nakłonić i wymusić zmianę decyzji albo początkowo zgadza się na życie bez dzieci, a potem nagle zmienia zdanie po latach, że jednak chce mieć dzieci i okazuje się, że cały ten czas liczył, że kobieta zmieni zdanie.
Nie wiem dlaczego takie
Co za #!$%@? w komentarzach pod tym wpisem się rozegralo to głowa mała. Przynajmniej 3 nowe miejsca zajęte na czarnej, i bardzo dobrze.

@AnonimoweMirkoWyznania bardzo ciężka sytuacja. Niestety często tak jest, ze ludzie z biegiem czasu się zmieniaja i to co kilka lat temu im pasowało nagle przestaje pasować. Często to widac na przykładzie wielu związków gwaltownie rozoadajacych się po studiach, bo jednak sie okazuje ze dorosłe i prawdziwe zycie z tą
@Notabene: pewnie gdyby facet nie chciał dzieci, to by opka ten ślub przemyślała, bo w zasadzie w codziennym życiu to nic nie zmienia, a rozwieść się zawsze można. Ale jej facet zaczął mówić nie tylko o ślubie, ale o ślubie i dzieciach, a to co innego. Spoko, 11 lat, wyjdzie za niego, i co dalej? Za rok on wniesie pozew o rozwód z orzeczeniem o winie bo żona dzieci nadal nie
@AnonimoweMirkoWyznania:
Zrobiłaś błąd, poważny. Na twoim miejscu poszedł bym do zakonu i dał sobie spokój z facetami. Ludzie kierowani są biologia i jej się nie przeskoczy. Twoj facet dojrzał do bycia ojcem i za nic w świecie tego już nie zniwelujesz, nawet najbardziej elokwentnymi rozmowami. Taka jest biologia, chce zostawić po sobie potomka. Ty może ze względu na twoj przegryw albo egoistyczne pobudki nie chcesz być matką, bo pewnie nie chcesz
@MyshaM: ale on ma rację, wszystkim starym babom bez dzieci #!$%@? i tutaj niewiele jest wyjątków. Można się śmiać i #!$%@?ć że "młoda jestem stawiam na siebie" itp. ale to gówno prawda. Rozumiem jeśli OPka nie ma jeszcze 30, ale wtedy by musiała być z jednym facetem od gimbazy/liceum i może miłości prawdziwej to między nimi nigdy nie było a co najwyżej przyzwyczajenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Notabene: ale ty jesteś #!$%@?. Zajmij się swoim życiem zamiast mówić ludziom co powinni a czego nie BO TAK CI SIE WYDAJE XD

Skoro oboje ustalali, że chcą żyć bez dzieci i formalizacji związku to chyba typo powinien najpierw dać znać, że coś mu się zmieniło, porozmawiać, zamiast od razu wyskakiwać z pierścionkiem i oczekiwać, że skoro on nagle zmienił zdanie to OPka też. Przerażające, że niektóre mirki traktują kobiety jak
@noothingg: Sorry, ale pierdoły piszesz. To jak zachowa sie skóra w ciąży jak najbardziej zależy od genów i możesz na głowie stanąć a i tak wyjdą. Twoje obserwacje czy kilku koleżanek to nie cały świat. To samo brzuch wysokie kobiety często duzo lepiej wyglądają po ciąży ze skórą bo dziecko ma więcej miejsca by sie ułożyć, brzuch jest mniejszy, a taki karakan 1,50 wybrzuszy go na maxa i ryzyko utraty jędrności