Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytam bardzo poważnie bo nie wiem jak postąpić. Wszystko sobie przemyślałam i podjęłam decyzję tylko nie chce go jeszcze bardziej ranić niż muszę. Sytuacja wygląda tak że byliśmy razem 11 lat i do tej pory układało się bardzo dobrze. Żadne z nas ślubu i dzieci nie chciało i było ok. On nagle wpadł na taki pomysł i się oświadczył... Odmówiłam z tego powodu że ja tego nie chce i mieliśmy inne ustalenia. Pomimo tego chciał ze mną nadal być ale zaczęły się rozmowy o rodzinie i dzieciach. Widzę że jemu zależy ale mi nie, ja nie takiego życia chce. Muszę to skoczyć dla dobra nas obojga tylko jak to zdobić żeby nie ranić go bardziej?

#zwiazki #miloscs #przegryw #logikarozowychpaskow #rozowepaski #rozstania #madki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 257
  • Odpowiedz
@Notabene: Czyli jesteś z kimś 11 lat i nagle po takim czasie razem uznajesz, że nie chcesz życia razem? Bo jeszcze dziecka, to rozumiem, że ktoś może nie chcieć, ale ślub w takim przypadku to coś złego? Przecież i tak byliście razem tyle czasu, poświęciłaś mu spory procent swojego życia, związaliście się, przywiązaliście do siebie, a pewnie i już przyzwyczailiście i nagle chcesz go porzucić, bo chce być razem dalej? Ja
  • Odpowiedz
  • 144
@AnonimoweMirkoWyznania Szanuj swoje życie i porozmawiaj z nim na spokojnie, na poważnie o tym jak widzi przyszłość. Jeśli rzeczywiście bardzo chce dzieci, a Ty ani trochę, to po prostu grzecznie, bez awantur i kłótni mu to powiedz i rozstańcie się w pokojowej atmosferze.
A Ty się @Notabene w łeb trzaśnij. Nie każdy chce mieć dzieci, nie każdy lubi dzieci i nie każdy ma siłę psychiczną żeby użerać się z dziećmi. Nie każda
  • Odpowiedz
@Koritsu: Rujnować ciało przez dziecko? Weź idź do lekarza xD Wystarczy o siebie dbać. Rodzenie dla kobiet to naturalna sprawa i nic nie rujnuje. Jezusie jaki tutaj plebs umysłowy przebywa xD
  • Odpowiedz
  • 128
@ykuleczka No przebywa, przebywa, widać po Tobie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie, nie wystarczy "o siebie dbać" bo ciąża permanentnie uszkadza niektóre części ciała kobiety. Rozstępy to nieodwracalne uszkodzenia skóry. Rozerwana skóra między waginą, a odbytem sama się nie odrozerwie. Chciałbyś popuszczać mocz za każdym razem kiedy się śmiejesz?
To są tylko najczęstsze przykłady z wielu obrażeń powodowanych przez rodzenie dziecka. Polecam zrobić research albo zajrzeć na podany
  • Odpowiedz
  • 147
@Notabene No tak, lepiej robić dzieci, których się nie chce albo którym nie jest się w stanie zapewnić życia na zadowalającym poziomie bo "zegar tyka hurr durr!"
Nie każda kobieta czuje nagle ogromną potrzebę żeby zalać jej formę. Niektóre kobiety lubią swoje aktualne życie, lubią mieć pieniądze i spędzać czas tak jak lubią, a nie układać resztę swojego dorosłego życia wokół dziecka.
  • Odpowiedz