Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Andreth: czy ja napisałem że pis coś więcej zrobiło? Chyba kompletnie nie zrozumiałaś. Według mnie za po czy pis nic dobrego polski nie czeka.
Taki zwykły szarak jak ja obejrzy sobie jeden odcinek katastrofy w przestworzach, zobaczy jak tam dbają o wrak, jak to wszystko wygląda.
A potem przypomni sobie zdjęcia naszego wraku, który stał na deszczu, przypomni sobie słowa kopaczowej że cały teren został przeczesany, a później nagle informacje że
@Chudzinx: Pisałem już komentarz na głównej w wykopie o inscenizacji zamachu na papieża na jakiejś wiosce. Polska to #!$%@? jarmark. Tu się w swoim utwierdzeniu bycia Chrystusem narodów i swojej nadgorliwości robi kicz z religii, z papieża, z katastrofy w Smoleńsku, a brak dobrego gustu i wyczutego tonu kiedy powiedzieć dość prowadzi do totalnego braku szacunku i kpin ogółu. I się wcale nie dziwię.
- Polska w żałobie, ludzie się jednoczą


@Chudzinx: Problem w tym że już w tym punkcie jest bzdura. Nigdy nie było żadnego zjednoczenia. Nie było też woli zjednoczenia ani z jednej ani z drugiej strony. No chyba że za taką uznajesz kilka pustych słów. Przecież ludzi którzy się modlili opluwano i wyśmiewano. To nie jest problem jednej strony a również tych którzy stoją po drugiej stronie barykady. Im bardziej tych ludzi