Wpis z mikrobloga

@carbyne: Oczywiście, że są tańsze taksówki i szanujące się firmy nie korzystają z tych najtańszych, na przykładzie mojej korpo: Też mamy podpisaną umowę z jedną firmą taksówkarską, która przewozi generalnie drożej niż normalne, indywidualne taksówki ale za to gwarantują auto w ciągu 10 minut w każdym miejscu w Trójmieście o dowolnej porze dnia i nocy. No i za tą dodatkową usługę chętnie płacimy te kilkanaście złotych więcej na kursie.
@bramborak: jeżeli jechałeś przez Górę Siewierską to wbrew pozorom bardzo ładnie Cię wiózł. Tam się niby jedzie przez wiochy straszne, ale zwłaszcza w godzinach szczytu umożliwia ładne ominięcie często zatłoczonego S1.

PS. Nie, nie jestem taksówkarzem :)
mapy google -> twoja oś czasu Nie ma za co

@twinzpl: @majlo1985: Tak średnio bym powiedział... We wtorek cały dzień jeździłem na włączonym GPS, ze wskazaniem trasy. W osi czasu mam, że dla tej daty nic nie zapisano. Historia lokalizacji jest włączona. Może czegoś nie wiem?
@widmo82: ja ostatnio jak leciałem z Rzeszowa to gość powiedział, że cena która podaje na tej stronie jest jak najbardziej aktualna . Jechałem za 50 zł bez problemu ;) a konkurencja chciała minimum 2x tyle