Wpis z mikrobloga

  • 8313
Mircy kisnę w taksówce. Jadę z Januszem biznesu na lotnisko i wiezie mnie przez chyba wszystkie możliwe znane mu kółka żeby nabić kilometrów. Ciekawe jaką zrobi minę jak mu dam kartę firmową bo mamy ryczałt na tą trasę póki co trasa Mysłowice- Pyrzowice 140pln A jeszcze dobre 8km. xD
#januszebiznesu
  • 256
  • Odpowiedz
  • 0
@widmo82 Pisałem ile wychodzi. Jaka korporacja nie napiszę ze względów wizerunkowych (tylko priv). Korpo jest ok to, że mają Janusza pewnie chleb powszedni.
  • Odpowiedz
@carbyne: Oczywiście, że są tańsze taksówki i szanujące się firmy nie korzystają z tych najtańszych, na przykładzie mojej korpo: Też mamy podpisaną umowę z jedną firmą taksówkarską, która przewozi generalnie drożej niż normalne, indywidualne taksówki ale za to gwarantują auto w ciągu 10 minut w każdym miejscu w Trójmieście o dowolnej porze dnia i nocy. No i za tą dodatkową usługę chętnie płacimy te kilkanaście złotych więcej na kursie.
  • Odpowiedz
@bramborak: jeżeli jechałeś przez Górę Siewierską to wbrew pozorom bardzo ładnie Cię wiózł. Tam się niby jedzie przez wiochy straszne, ale zwłaszcza w godzinach szczytu umożliwia ładne ominięcie często zatłoczonego S1.

PS. Nie, nie jestem taksówkarzem :)
  • Odpowiedz
mapy google -> twoja oś czasu Nie ma za co

@twinzpl: @majlo1985: Tak średnio bym powiedział... We wtorek cały dzień jeździłem na włączonym GPS, ze wskazaniem trasy. W osi czasu mam, że dla tej daty nic nie zapisano. Historia lokalizacji jest włączona. Może czegoś nie wiem?
  • Odpowiedz
@widmo82: ja ostatnio jak leciałem z Rzeszowa to gość powiedział, że cena która podaje na tej stronie jest jak najbardziej aktualna . Jechałem za 50 zł bez problemu ;) a konkurencja chciała minimum 2x tyle
  • Odpowiedz