Wpis z mikrobloga

@Pantokrator: Nie jestem fanem USA, jestem patriotą który rozumie sytuacje Polski i wiem że Rosja jest naszym największym geopolitycznym rywalem, więc jeżeli USA rywalizuje z Rosją jest logicznym posunięciem że będę ich w tym wspierał. Tak wiem zaraz mi napiszesz że USA jest tym złym bo podburza Rosję a to się może dla nas źle skończyć, pośmieje się z takich wywodów.
@Kosecki tacy fanatycy jak ty zaczynają coś rozumieć dopiero, gdy im spada dach na głowę, więc nie ma nawet sensu próbować cię przekonywać, sam zresztą praktycznie wprost napisałeś, że mas argumenty w dupie. Tak trzymać, iście kacapska mentalność, osobliwie połączona naprawdpodobniej z nienawiścią do Rosji.
@Pantokrator: W geopolityce nie ma emocji więc nie pajam nienawiscią do nikogo, każdy jest taki sam i walczy o swoje, nie ma złych i dobrych stron są tylko słabi i silniejsi. Fakt dzięki USA mam dach nad głową bo gdyby nie potęga USA to dziś pewnie byśmy musieli się użerać z niemiecką i rosyjską agresją przeciw naszemu narodowi.
Tak wiem zaraz mi napiszesz że USA jest tym złym bo podburza Rosję a to się może dla nas źle skończyć, pośmieje się z takich wywodów.


@Kosecki: Rosja jest w stałej gotowości bojowej a NATO oferuje pomoc w ciągu dwóch tygodni. Wiesz? Lepiej nie sprawdzajmy naszych sojuszników, bo w 39 też ich mieliśmy i wiesz jak to się skończyło. A jak potrzebujesz aktualnego potwierdzenia to przypominam ze UK, USA i Rosja
@EliG: NATO nie jest naszym prawdziwym sojusznikiem, prawdziwym sojusznikiem dla Polski jest każde państwo które leży pomiędzy Rosją i Niemcami czyli, Estonia, Łotwa, Ukraina, Litwa, Rumunia i Białoruś, problem jest z Białorusią taki że dalej są pod rosyjskim butem dlatego chcemy żeby Rosja była osłabiana w konfliktach mających miejsce jak najdalej od naszych granic wtedy Białoruś sama zwróci się w naszą stronę.
@EliG: Obronę straconej sprawy? Przecież Polska się rozwija czy ty sobie w ogóle zdajesz sprawę jakie to niesie zagrożenie dla Rosji? W Europie wschodniej jest miejsce na jedno mocarstwo o które z Rosją rywalizujemy, oczywiście że chodzi tu o wpływy na Ukrainie i Białorusi. Białorusini widzą jak Polska się rozwija, oni będą chcieli żyć jak my i zwrócić się ku "Europie" przecież Rosja na taki manewr nie może sobie pozwolić, to
Obronę straconej sprawy?


@Kosecki: Niezależnie od naszych chęci biorąc pod uwagę gotowość bojową armii rosyjskiej i NATO to zanim nasi zareagują to Rosjanie będą mijać Berlin. Tu nie chodzi o gównopropagandę z internetu tylko fakty wojskowe. Kiedy decyzja zostanie podjęta to nikt nie będzie pytał ludzi w Rosji czy Białorusi tylko przekroczą granice i pojada dalej. NATO potrafi zorganizować nam pomoc w 2 tygodnie.... Tylko czy będzie kogo jeszcze ratować ?
@EliG: Przecież napisałem tobie że gdyby Rosja miała okazje to już dawno by tutaj byli i podbili Polskę bo jesteśmy ich największym rywalem w wschodniej Europie, więc nie wiem po co wypisujesz te wywody o NATO.