Wpis z mikrobloga

@MiesozernaBijeLudzi1: @czlowiekktorymysli: Był tu całkiem niedawno taki, co pokazał forme. Zamazał dwa razy więcej niż musiał ( )

A tan na serio, to głośny wydech może uratować życie takiemu rajderowi - to nie żart.

I w dupie mam, że jeźdze 125ccm, co więcej ryczy niż jedzie. Ważne, że kobieta zadowolona, a ja bezpieczny ( ͡ ͜ʖ ͡)
@nagro85 no cóż jeśli chodzi o moje bezpieczeństwo to niestety w dupie mam innych, teraz znam DL-a i tu jeszcze wydech nie wymieniony, średnio dziennie mam dwa lub trzy wymuszenia, czy to w korku przeskakują pasy bez sygnalizowania gdy praktycznie jestem na ich wysokości, czy też wyjazd z podporządkowanej. Naprawdę jazda w miejskiej dżungli motocyklem to walka o przeżycie, nie mówię o bezensownym piłowaniu do odciny, zresztą ja nie gustuje w tego
@nagro85 cóż, nigdy mnie nie zatrzymało, bo jak mówię nie piłuje niepotrzebnie a jak widzę patrol to delikatnie tylko trochę gazu żeby nie zwracać uwagi. Jeśli nie jeździłeś po Warszawie to z całym szacunkiem ale nie wiesz. Korek który ma 10 kilometrów,mówi to panu coś? Nie oczekuje zrozumienia , na ulicy jest wielu głośnych użytkowników dróg, nie jestem najgłośniejszy,poza tym przeszedł przegląd bez żadnego kombinowania,a komin bez db kilera marchewy sadził na
Fakt – potwierdzam. Siusiak maly bo duzy by przeszkadzal w siodle. Seryjny wydech w GSA wymienialem 30 min po wyjechaniu z salonu na slip-on SC-Project bez tlumika. Efekt jest taki, ze zwierzeta uciekaja w poplochu, ludzie ogladaja sie z bananem na twarzy a dzieci machaja. Ja sam mam radoche jak 6-latek, zwlaszcza jak przelece 1 do 6 na quickshifterzea pozniej potezna redukcja przed zakretem i od nowa :) - czyli tak jak
@Mike767er: stoję jako pierwszy na lewym pasie na światłach. przyspieszam mocniej, żeby wyprzedzić tego z prawego pasa i zjechać przed niego. Włączam prawy kierunkowskaz, czekam 2 sekundy i zaczynam zmieniać prawy pas. właśnie w tym momencie dwoje debili zaczyna wjeżdżać na prawy pas szybko przestałem zmieniać ten pas, bo by się we mnie #!$%@?. potem "AAAA MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE PATRZ W LUSTERKA. KIEROWCY SAMOCHODÓW TO ZABÓJCY"