Wpis z mikrobloga

@phsbdg: nie napisałeś co konkretnie, ale faktycznie wyszukiwarka jest byle jaka, jak z resztą cała poczta o2/wp (bo teraz to jedno). Wyszukiwarka potrafi się przyciąć, wyświetlić zero wyników, a ponowne wyszukanie jednak coś znajdzie.
  • Odpowiedz
@wkto: wyszukuje po słowie (dokładnym) z tytułu maila i zwraca mi jednie część wyników, w starej wersji poczty było wszystko OK, a ich serwis traktuje mnie jak debila, mam 35k maili stad to dla mnie dość istotne :)
  • Odpowiedz
@phsbdg: też tak się dzieje, może być zero wyników lub tylko część np. tylko pierwsza strona wyników. Trzeba odświeżyć i znowu wyszukać, ale jak jest aż tyle e-maili, to może dalej nie zaskoczyć.

Stara poczta to było zupełnie co innego, faktycznie dało się jej normalnie używać, nie mam pojęcia po co ją skasowali mając zamiar wgrać projekt na poziomie studentów, których mocno gonił termin...

.
Poza tym, po paru zgłoszeniach błędów przestali odpisywać. Przy wcześniejszych byli bezczelni. Dokładny opis i załączony obrazek - odpowiedź: "załącz obrazek, można go wykonać używając PrtScr...." itp. Nie ma sensu
  • Odpowiedz
niestety mam to samo. U mnie zrobiło się to chyba w lipcu. Użyteczność poczty spadła co najmniej o 50% jak dla mnie. Najgorsze, że na helpdesku siedzą idioci i próbują mi wmawiać, że wszystko jest ok. Jak kilkakrotnie wysłałem im maila ze screenami, krok po kroku pokazującymi, że wyszukuję mail, który jest w skrzynce i przekopiowuję tytuł maila do wyszukiwarki to a i tak nie znajduje go to przesyłają tylko info, że
  • Odpowiedz