Wpis z mikrobloga

To będzie ten wpis, w którym chwalę się, że po niecałym roku porządnej nauki dostałem się na juniora #frontend (pełnoprawny full time, a nie jakieś tam praktyki ( ͡º ͜ʖ͡º)).

Czyli da się, i to z samym liceum, nie mówiąc o tym, że dokonałem tego w #uk, prawie dwa lata po zamieszkaniu. To pewnie zasługa mojego perfekcyjnego angielskiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#webdev #unaswuk #naukaprogramowania #nieprogramowanie
  • 33
  • Odpowiedz
  • 1
@savanna im szybciej zacznie składać CV tym lepiej, to nic nie kosztuje, a w międzyczasie może dalej się uczyć. Według mnie takie umiejętności na juniora są wystarczające, ale teraz jest tyle technologii, że firmy wymagają bardzo dużo, chociaż to też zależy jakie. Są takie, które szukają juniora z dwuletnim doświadczeniem...
  • Odpowiedz
  • 0
@veranoo ten angielski to był raczej żart, nie mam na pewno perfekcyjnego, ale na rozmowie usłyszałem, że jest bardzo dobry.

A jak osiągnąłem to sam nie wiem - zawsze byłem w tym dobry, może pomogło granie w gry po angielsku.
  • Odpowiedz
  • 0
@werteryzm generalnie w UK jest słabo z zarobkami w IT, wciąż lepiej niż w Polsce, ale bez porównania z USA. Chyba, że wchodzi się już na kontrakty i ma się duże doświadczenie, wtedy da się spokojnie zarobić 500 funtów dziennie.

A zarobki dla juniora to tak realnie 18k - 22k.
  • Odpowiedz
@JesusOfSuburbia: Ciekawe. Ja czytałem na Redditcie /askUK historie chłopaka, który ukończył studia zwizazane z programowaniem w UK i nie mógł znaleźć długo pracy w zawodzie. Także to zależy od osoby dużo.
  • Odpowiedz
@JesusOfSuburbia: Miał coś na githubie ale ludzie mu napisali, ze ma bardzo mało i bardzo słabe. CV tez slabe, aż się śmiali, z pisał rzeczy jak „deleting, copying files for 1 month in IT company” haha :D.
  • Odpowiedz