Wpis z mikrobloga

Mirki niepokoi mnie to co się dzieje na świecie. Codziennie myśle, że to wszystko idzie w złym kierunku, a ja nie robię nic. Zatem czas zacząć działać. Zastanawiacie się pewnie w czym rzecz. Powiem wprost. Nie może być tak, że te za przeproszeniem k*rw* z #apple sprzedajom telefony za 5000k zł podczas gdy można za to kupić trzy #xiaomi i to flagowce z takimi samymi parametrami! Jak można tak postempować. Albo #samsung za 3500 podczas gdy #android działa na Xiaomi równie dobrze jak nie lepiej! Precz z korporacjami. I później szkalujom w #internet i się śmieją z nas rozsądnych ludzi podczas gdy my umiemy liczyć i szanujemy pieniondz. To jest mądrość rzyciowa a nie #cebuladeals jak niektórzy sądzom. Albo od #nosaczsundajski wyzywajom. A odkurzacz Xiaomi Vacuum? TO jest niemal dzieło i to za grosze! Codziennie go włanczam bo jego praca to miód na moje uszy! O Xiaomi Puffier nie wspomne. Moge palić w kotłowni czym chce a i tak mam świerze powietrze w piwnicy. Można? Można. I ogrzewanie tanie i powietrze czyste. To sie nazywa zaradność rzyciowa ale nie każdy jest w stanie to ogarnąć #pdk. Poza tym dlaczego tag #xiaomi piszom z małej litery? Gdzie szacunek? CO do całej sytuiacji to nie może tak dalej być. Kto nam ukradł marzenia ja sie pytam?. W związku z tym wnioskuję o utworzenie #bojowkaxiaomi która o ile buk pozwoli z czasem przekształci się w #xiaomiszwadron. Nie od razu Radom zbudowano. Będziemy z dumom walczyć z hejtem #xiaomi. Ale mądrze. Ja na razie z wiadomych wzglendów chce pozostać anonimowy bo sprawa jest poważna i boje się, że bedą mnie szkalować. Ale nie możemy się poddać więc niech ktoś coś z tym zrobi. Taguje dla zasiegów bo sprawa jak widać poważna #niebieskiepaski #rozowepaski #przegryw #danielmagical #gownowpis #zwiazki #ubierajsiezwykopem #nofapchallenge #bekazpodludzi
  • 9
  • Odpowiedz