Wpis z mikrobloga

Ej japkowe mirki spod #ios #iphone mój znajomy potrzebuje apki do nagrywania rozmów telefonicznych.

Myślę - jak na samsungu wave z lekko przerobionym systemem Bada była taka opcja, gurwa na Symbiana na Nokiach, nie mówiąc już o tym jaki wybór jest na #android, to pewnie na ajfona będzie równie łatwo.
Szczególnie że często czytam jak #bojowkaios pisze jaki to syf jest w Google Play, a w AppStore quality apki warte Twoich piniędzy( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gdzie tam... na iOS jak w lesie kuhwa (°°

Wpisuję w google:

iPhone call recorder app

I wychodzą mi stronki typu:

10 Best Call Recorder Apps for iPhone in 2018


Czytam sobie opisy tych apek i aż gurwa nie wierzę że można tak ruchać ludzi bez wazeliny.

- ta apka kosztuje jedynie 5 dolanów miesięcznie(abonament na aplikację do nagrywania rozmów xD)

- ta wysyła Twoje rozmowy do chmury, na pejsbuka, do CIA, FBI i wszędzie, ale nie zapisuje ich na urządzeniu

- ta korzysta do nagrywania i wykonywania rozmów wewnętrznych serwisów internetowych nie sieci komórkowej

- ta w wersji free pozwala posłuchać pierwszej minuty nagrania

- większość żeby nagrywała wymaga wybrania numeru z jej wewnętrznego interfejsu

- automatyczne nagrywanie rozmów przychodzących-podstawowe wymaganie: Coooo? Nie ma.


Noż ja #!$%@? coś tak prymitywnego jak apka do nagrywania rozmów - KŁALITY powtarzam QUALITY KONTENT WART TWOICH PIENIĘDZY!!!!!

Będzie dzwonił do Ciebie Janusz-oszust, chcesz go dyskretnie nagrać:

No sorry Panie Janusz, czuję że chcesz mnie Pan wydymać. Pozwól Pan że się rozłączę i oddzwonię jak aktywuję nagrywanie w mojej turbo iAppce do nagrywania rozmów xD


Akolici iOSa, nadludzie gardzący androidem dla plebsu wyprowadźcie mnie z błędu i napiszcie jaka to aplikacja najlepiej darmowa pozwoli na automatyczne nagrywanie rozmów. Dobrze by było jakby jeszcze się dało ustawić filtr typu: od tych i tych numerów, oraz z nieznanych.

#boldupy #gownoburza #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
QBA__ - Ej japkowe mirki spod #ios #iphone mój znajomy potrzebuje apki do nagrywania ...

źródło: comment_LPJ1vBXt7QZRsftpnTfDCPUPPGqUDtGY.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@QBA__: ty chyba ne rozumiesz jednej podstawowej roznicy miedzy iStore a Google Play, zeby napisac cokolwiek na iOS musisz zabulic grube dolary na licencje, na Androida sciagasz toolkit i klepiejsz i wrzucasz gowno-appki jak czesto chcesz, ba nawet zarabianie idzie banalnie latwo bo dodajesz api do reklam, dodajesz miejsce na baner i wio kasa leci z reklam. Dodatkowo glowna roznica samych systemow jest taka ze Android z definicji jest stworzony
  • Odpowiedz
@lierox90:

ty chyba ne rozumiesz jednej podstawowej roznicy miedzy iStore a Google Play, zeby napisac cokolwiek na iOS musisz zabulic grube dolary na licencje, na Androida sciagasz toolkit i klepiejsz i wrzucasz gowno-appki jak czesto chcesz, ba nawet zarabianie idzie banalnie latwo bo dodajesz api do reklam, dodajesz miejsce na baner i wio kasa leci z reklam. Dodatkowo glowna roznica samych systemow jest taka ze Android z definicji jest stworzony
  • Odpowiedz
@lierox90:

zeby napisac cokolwiek na iOS musisz zabulic grube dolary na licencje


dokładnie, trzeba wydać aż 99 dolarów na rok, a to bardzo dużo pieniążków xD
  • Odpowiedz
@QBA__: iOS oznacza brak lagów i zawieszek po miesiacu (roku) użytkowania telefonu, baaardzo sporadyczne crashe apek. W androidzie możesz sobie zmienic kolory ikonek i wygląd zegarka. No i trzeba co miesiac przywracać ustawienia fabryczne żeby telefon zachował jakąkolwiek płynność.
  • Odpowiedz
@maluuutki:

W androidzie możesz sobie zmienic kolory ikonek i wygląd zegarka. No i trzeba co miesiac przywracać ustawienia fabryczne żeby telefon zachował jakąkolwiek płynność.


Kurła z moją XperiąXZ raz miałem problem z apką do smsów po którejś aktualizacji. No ale co do płynności i optymalizacji to nie ma co się oszukiwać Apple wygrywa. Nic dziwnego jak mają do ogarnięcia kilka modeli telefonów, a nie
  • Odpowiedz
@kucyk: dla ciebie nie, dla "Karola lat 14" ktory zaczyna odnajdowac swoja pasje i moze przyszly zawod w programowaniu aplikacji mobilnych na iOS (kazdy gdzies zaczyna) to juz niestety jest, porownujac to do tego jak wyglada to w Androidzie to sa to grube dolary
  • Odpowiedz
@QBA__: nikt cie nie zamierza przekonywac, ja skrytykowalem jedynie logike za ktora sie chowasz bo jest ona co najmniej kulawa, ja uzywalem Androida, teraz testuje iOS, widze zalety i wady obu systemow.

PS. nie tylko wybrancy a ludzie przy wiekszej kasie
  • Odpowiedz
@maluuutki: Przypomniało mi się jak kiedyś za czasów Androida 4.4 jeszcze porównywałem w sklepie mojego LG G2 z ówczesnym najnowszym iPhone. Przecież to był #!$%@? jakiś żart że załadowany apkami telefon na stockowym romie był szybszy od świeżutkiego iPhone xD
  • Odpowiedz