Wpis z mikrobloga

co w perspektywie kilku pokoleń sprawi, że większość populacji miałoby przodka który miał poprawny zestaw wartości.

Oh wait. Istnieje już i nazywa się kapitalizm.


@TamamShud: Wykopki i ich gimbokorwinizmy xD
Najlepiej biednych zamknąć w obozach, albo zagłodzić na smierć. Kto nie pracuje ten nie je.

Oh wait. To przecież komunizm. Ech te lewactwo korwinowskie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@TamamShud: Poza tym jest wiele osób, ktore maja dzieci a nie są szczęśliwe także posiadanie dzieci to żaden wyczyn ani cokolwiek. Nie każdemu daje to szczęście także słaby argument za czymkolwiek.
Co z patologią, nierobami, pasożytami, wyborcami socjalistów? Otóż, państwo powinno im płacić.. aby się nie rozmnażali. Takie 500+ jeżeli nie istnieje twój genetyczny potomek. Musisz się dobrowolnie wysterylizować w taki czy inny sposób, ale to mała cena AŻ PIŃĆ STUW , c'nie ? (σ ͜ʖσ)

Po prostu sobie żyj, żryj i zdechnij bez przekazywania genów.

Takie 500+ chętnie bym zaakceptował.


@TamamShud: ja przewiduje
@TamamShud: Czyli jak ktoś nie ma dzieci to znaczy, ze tylko żre i żyje? Skąd taki wniosek? Są ludzie, którzy maja dzieci a tylko żrą i żyją jak to ująłeś, także co to za argument?
@TamamShud mam nadzieję że trollujesz, bo jak nie to polecam się wybrać do psychiatry.


@Greensie: Mam nadzieję że potrafisz używać konkretnych argumentów i podeprzeć je przykładami, bo jak nie, to polecam poczytać o argumentum ad personam i się odstosunkować.

Praktyka pokazuje że ludzie ponadprzeciętnie bogaci nie chcą mieć dzieci, a jak już to mają jedno. Twój wpis to zwykła utopia ¯(ツ)


@fiskkr: Raczej chodziło mi o "dostatecznie bogatych",