Wpis z mikrobloga

@WeselnyGiermek00: Nie żebym ich bronił, ale to nie jest nowe zjawisko i właściwie nie mogę sobie wyobrazić rządu za wyjątkie może Korwina który by nie wywęszył tego i nie #!$%@?ął podobnego podatku. Różniłaby się tylko skala zjawiska albo ilość chaosu z tym związanego, PiS lubi robić opcje nuklearne, ale tak samo wyruchałoby nas PO czy AWS. Pomyśl - to nie PiS napisał ustawę. To jest po prostu kolejny dzień w tym
Pomyśl - to nie PiS napisał ustawę


@parhelia: nie jest tak, bo to za PiS wprowadzono w hooj zapisów aby Cię dojechać podatkowo.
Jesli składasz zapytanie i dzieki odpowiedzi na nie mógłbyś płacić mnie to KAS odmawia odpowiedzi, bo chcesz uniknąć opodatkowania. To za PiSu zaczęła się nagonka na każdego nuklearnie, z Vatem się zgodzę że trzeba było tępić ale reszta.... JPK , nadzór nad kontami, inwigilacja wszędzie, KAS (mega inwigilacja)...
@WeselnyGiermek00:

nie jest tak, bo to za PiS wprowadzono w hooj zapisów aby Cię dojechać podatkowo

No właśnie nie - ktoś inny wygrzebał, Buzek wprowadził ustawę od PCC

z Vatem się zgodzę że trzeba było tępić

Tia, tylko że od lat przymykali właśnie oni na to oko, a TERAZ chcą zacząć tępić. Zobaczysz za kilka lat #!$%@? szambo i okaże się że się powtórzy afera hazardowa.

JPK

Podziękuj Unii Europejskiej, to
@parhelia:

Nie żebym ich bronił, ale

xD

nie mogę sobie wyobrazić rządu za wyjątkie może Korwina który by nie wywęszył tego i nie #!$%@?ął podobnego podatku

Tak, bo wcześniej jakikolwiek rząd wprowadzał podatki w wysokości 100 czy 200% zysków xD
@WeselnyGiermek00: PiS nic nie zrobił w sprawie łapanie tych tzw. mafii vatowskich. Najwięcej zrobiła Platforma z JPK. To całe uszczelnianie, to kit, który nie ma potwierdzenia w danych, a informacje, że znowu kogoś złapali, to zwykłe bajki. Zwróć uwagę na to jak są podawane informacje o tych łapankach - nie ma żadnych imion, dokładnych miejsc, materiałów zdjęciowych, wideo, nic.
@WeselnyGiermek00: Zwykła próba złagodzenia zdenerwowania u ludzi spowodowanego tym cyrkiem. PiS dzięki takim ruchom może się zgrabnie bawić w przeciąganie zwrotów VAT. W budownictwie jest teraz odwrócony VAT, a najazd na firmę po upomnieniu się o zwrot podatku to nic nadzwyczajnego.