Wpis z mikrobloga

Ogólnie to śmieszy mnie ten cały esport.
Masa nerdów na widowni ogląda innych nerdów jak sobie grają w pistolety xD no zajebiste zajęcie xD. Ja rozumiem, że każdy wydaje hajs na co chce, ale żeby pójść i oglądać jak inni sobie grają, zamiast samemu sobie pograć, to tego nie rozumiem
x.....1 - Ogólnie to śmieszy mnie ten cały esport.
Masa nerdów na widowni ogląda inny...

źródło: comment_6SKNwhq9PztoqNBBFxgFvQ9oDPC7d9tH.jpg

Pobierz
  • 102
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xAaa1:
w sumie podsumowałeś wszystkie możliwe sporty :)

Edit: w sumie pukscie na film to wydawanie kasy, żeby oglądać rolę, za które ktoś wziął kasę xD
  • Odpowiedz
@xAaa1: też nie rozumiem tego. Po co iść na mecz piłki nożnej czy siatkówki i patrzeć jak grupa facetów w kwiecie wiekó kopie sobie piłke czy podrzuca, skoro mozna samemu wyjść na boisko/halę i pokopać/po podrzucać?
  • Odpowiedz
@tankowiec_lotus: i to jest też dobry przykład hipokryzji co niektórych vikopków, sami śmieją się z nosaczowych zachowań u swojej rodziny vide masa postów nt kłótni przy świątecznym stole a sami zachowują się identycznie, coś mi się nie podoba - "hurr durr na cholerę to, pacz Grażina gupki w kąputerze szczelajo, i muwio że to sport i kasy zarabiajo, do mnje na budowę od siudmej do łosiemnastej by pojszli!"
  • Odpowiedz
@xAaa1: Oglądasz cokolwiek? Sport filmy etc? Bo twoją wypowiedź można ukierunkować do wszystkiego. Nie rozumiem, dlaczego ludzie oglądają p---o. zamiast samemu znaleźć sobie kobietę. Dlaczego ludzie grają w fifę, przecież mogą sami wyjść na boisko z piłką etc etc.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xAaa1: to samo można powiedzieć o piłce nożnej. Jedyna z tego zaleta, że płuca zdrowsze, bo kolana i stawy już nie.
@Shahtar: spoko, a co mają powiedzieć kierowcy zawodowi np autobusów? Siedzi cały dzień przed oknem, patrzy w ulicę, wozi się nie swoim samochodem po mieście w prawo i lewo i za co on hajs dostaje? I jeszcze narzeka, że go rzyć boli xD
  • Odpowiedz
@Tenisista: ,,z kolei w przypadku esportu widzimy nerdow, grubasow, zamulencow komputerowych z wadami kręgosłupa, wadami wzroku i zerowa krzepa fizyczna." XDDDDDDD Czemu się wypowiadasz jeśli się nie znasz?:) Większość (Jak nie wszyscy) esportowcy chodzą na siłownie itp. więc no... tutaj zdjęcie tych "nerdów grubasów z ZEROWĄ KRZEPĄ FIZYCZNĄ. xD!! Typical
Poaksas - @Tenisista: ,,z kolei w przypadku esportu widzimy nerdow, grubasow, zamulen...

źródło: comment_KcrkU7zJVZu7DdMEN8dIDujXGwJs4V7Z.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz