Wpis z mikrobloga

Ogólnie to śmieszy mnie ten cały esport.
Masa nerdów na widowni ogląda innych nerdów jak sobie grają w pistolety xD no zajebiste zajęcie xD. Ja rozumiem, że każdy wydaje hajs na co chce, ale żeby pójść i oglądać jak inni sobie grają, zamiast samemu sobie pograć, to tego nie rozumiem
x.....1 - Ogólnie to śmieszy mnie ten cały esport.
Masa nerdów na widowni ogląda inny...

źródło: comment_6SKNwhq9PztoqNBBFxgFvQ9oDPC7d9tH.jpg

Pobierz
  • 102
@xAaa1: Niby dałem Ci plusa, ale w sumie to dla kibica jest dokładnie to samo co oglądanie meczu piłki nożnej czy turnieju skoków narciarskich- tak samo można samemu zebrać kumpli i pokopać piłkę, albo chociaż pograć w fife.
Tylko, że ich nie interesują tradycyjne sporty (już nie mówię, że nic nie trenują, bo to że ktoś woli grać w fife niż naprawdę kopać piłkę nie wyklucza, że ta osoba nie biega,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shahtar: Wiesz ile oni dziennie trenują? Mają prawo być zmęczeni siedząc ~12 h w jednej pozycji, patrząc w jeden punkt, dłonie i nadgarstki to w ogóle tragedia. A, no i jeszcze wyostrzanie zmysłów.
Ps. Masażysta i fizjoterapeuta to to samo, geniuszu. A menadżer jest całej drużyny.
@Smutnytramwajzruczaju: Komentarz miał być raczej humorystyczny z dołączonym filmikiem, ale coś nie pykło.
PWN twierdzi, że obie formy są poprawne, ale myślę, że osoba, która siedzi w tym biznesie już kilkanaście lat wie jak się powinno to pisać.
Po za tym naturalnym jest zmiana formy na tę bez myślnika, tak jak to nastąpiło ze słowem "email", bo już nikt nie mówi "electronic mail", bądź "list elektroniczny"( no chyba, że w ZUSie),