Wpis z mikrobloga

Ogólnie to śmieszy mnie ten cały esport.
Masa nerdów na widowni ogląda innych nerdów jak sobie grają w pistolety xD no zajebiste zajęcie xD. Ja rozumiem, że każdy wydaje hajs na co chce, ale żeby pójść i oglądać jak inni sobie grają, zamiast samemu sobie pograć, to tego nie rozumiem
x.....1 - Ogólnie to śmieszy mnie ten cały esport.
Masa nerdów na widowni ogląda inny...

źródło: comment_6SKNwhq9PztoqNBBFxgFvQ9oDPC7d9tH.jpg

Pobierz
  • 102
Ja rozumiem, że każdy wydaje hajs na co chce, ale żeby pójść i oglądać jak inni sobie grają, zamiast samemu sobie pograć, to tego nie rozumiem


@xAaa1: no trudno kazdy rozumie tyle na ile ma mozliwosci. nie zastanawialo cie, czemu ludzie ogladaja pilke nozna w telewizji zamiast isc samemu grac? albo co gorsza ida na stadion i jeszcze za to placa grube pieniadze?
@xAaa1: Powiedz to milionom osób, które oglądają takie rzeczy jak piłka nożna, koszykówka, siatkówka, skoki, a w Ameryce ubóstwiany football itd.. Ot po prostu ludzie mają zainteresowania. Nie każdy kogo interesuje piłka nożna ma predyspozycje do grania. Co Cię tu tak dziwi? Są ludzie, którzy oglądają kolarstwo zawodowe, jakieś tour de france itp. Jak dla mnie oglądać jak ktoś na rowerze jedzie to definicja najnudniejszej rzeczy świata, a jednak widowni widocznie
@xAaa1: to jest #!$%@? e sportu a nie oglądanie grania. Oglądanie graczy czy piłkarzy to to samo. Ale uprawianie sportu > uprawianie e sportu. Bo jakie ma zalety rozwojowe granie w csa? XD
""""ESRT"""""" nigdy nie będzie sportem, tak samo brydż czy poker. TO SĄ GRY. Można to robić profesjonalnie, ale nie czyni to z takiej osoby sportowca. Sport to fizyczność i rywalizacja, a nie tylko rywalizacja.

Sport uczy pokory, szacunku, daje charakteru. Poprawia sylwetkę, kondycję i ogólną sprawność. Oczywiście, że zarówno w sporcie jak i "es
rcie" 1% będzie mogło z tego żyć, ale sport tym pozostały coś da, będzie miał wartość dodaną