Wpis z mikrobloga

  • 617
Siedź w kraju który ogranicza dostęp do broni na max
Nie posiadaj broni
Nikt do ciebie nie strzela
Tak wogole to nikt do nikogo nie strzela.
Ostatnia większa s---------a na terenie kraju miała miejsce może że 20 lat temu

KRZYCZ ŻE POTRZEBA WINCYJ BRONI ŻEBYŚ MÓGŁ SIĘ BRONIĆ PRZED INNYMI KUDZMI KTÓRZY DOSTANĄ B--Ń PO TYM KIEDY ROZSZERZYMY DOSTĘP DO BRONI.

#bekazprawakow #bron #neuropa
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wasiuu: Ojej, jakiś Ty mądry i błyskotliwy xD. Ty pewnie twierdzisz, że b--ń jest niedostępna w Kalifornii, gdzie ma ją co piąta osoba, ale o Polsce za to nie można tak powiedzieć, bo tu ma ją aż 0,4% xD
  • Odpowiedz
@Ofacet: można też mieć atrapę na CO, która n--------a śrutem tak, że spokojnie może zabić i można ją kupić w każdym sklepie bez pozwolenia, ale nie JA POTRZEBUJĘ DOSTĘPU DO BRONI ZOSTANĘ STRZELCEM SPORTOWYM I BĘDĘ SOBIE NOSIŁ JAKBY MI DINDU CHCIAŁ ROWER UKRAŚĆ
  • Odpowiedz
gwarantowane


@ppqa: Im więcej czytam o przepisach na Zachodzie, tym bliżej jestem do stwierdzenia, że mimo ciągłych starań milicji nadal mamy jedne z sensowniejszych zasad w Europie. Może nie tak dobre jak Czesi ale...
  • Odpowiedz
@Ofacet akurat z mojej miejscowości z której pochodzą grupa sebixow zmasakrowała jednego pana kilka lat temu, facet już do końca życia będzie miał krzywe nogi, chodził o kulach i głowę tylko w jednej pozycji. Zrobili to z nudy, a pan ten stał się wielkim zwolennikiem posiadania broni po to by dać sobie radę z bandą debili. Coś w tym jest ale zawsze jest ale
  • Odpowiedz
KRZYCZ ŻE POTRZEBA WINCYJ BRONI ŻEBYŚ MÓGŁ SIĘ BRONIĆ PRZED INNYMI KUDZMI KTÓRZY DOSTANĄ B--Ń PO TYM KIEDY ROZSZERZYMY DOSTĘP DO BRONI


@Ofacet: łe? raczej po to, zeby sie obronic przed gosciem z nozem czy inna stacheta.
  • Odpowiedz
@Ofacet: skadd ten pomysl? oczywiscie, ze sie obronisz, kolejny powielany mit -.- bo KTOS KIEDYS uzyl nieadekwatnie do sily ataku i w 1 instancji sedzie powiedział, ze nieladnie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Bekonik Z tej prostej przyczyny że jeżeli nozownik chce cie zadzgac to zanim się zorientujesz co się dzieje będziesz miał sześć ran klutych
  • Odpowiedz
@Ofacet Wiadomo, 21 foot rule, ale masz większe szanse z naćpanym sebiksem czy dindu jeżeli masz przy sobie załadowaną cezetkę niż gdybyś jej nie miał.
Inb4 paralizator, oprócz tego że jest ten sam problem z czasem reakcji to nie działa na naćpanych, ba, po niektórych środkach niczym w filmie o zombie działają jedynie strzały w środek masy i w głowę bo delikwent może być zbyt ogłupiony żeby zauważyć że odniósł śmiertelne
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Dave987654321 ujme to tak. Jeśli potrzebujesz broni, to śmiało. Jeżeli czujesz się zagrożony (a dindu to c-----a przykład, bo amerykański, a ja mówię o Polsce) to nic mi do tego czy masz b--ń czy nie. Ja walczę z ludźmi którzy chcieliby żeby wszyscy byli uzbrojeni
  • Odpowiedz