Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 304
Mirki jutro będę kupował pierwszy raz w życiu prezerwatywy i mam lekkiego pietra jak to będzie wyglądało. Słyszałem że prezerwatywy powinno się kupować w aptece ale nie dam rady tego zrobić.
To znaczy iść i powiedzieć aptekarce "poproszę prezerwatywy du..."- wstydzę się po prostu.
Myślałem że kupie w pewnym dyskoncie i jak będę dawał na taśmę to przykryję torebką z mandarynkami bądź czipsami aby ludzie nie widzieli a jak kasjerka będzie kasować to będę udawał że szukam czegoś w portfelu. Tylko własnie lipa bo z tego co przed świętami widziałem prezerwatywy są tylko przy kasie i każdy będzie widział że po nie sięgam więc to też przypał :/
Wyszło na to że nie pozostaje nic innego jak zebranie się w sobie i kupienie tego jakoś na spontanie wmawiając sobie że to taki sam produkt jak gumy do żucia.
Tyle że łomocze mi serce jak o tym pomyślę więc postanowiłem że się was dopytam jak to wygląda gdy się kupuje takie prezerwatywy to może się uspokoję.
Kasjer/kasjerka krzywo patrzą, coś dogadują, uśmiechają się, żartują? Bo tego boję się najbardziej.
To samo ludzie gdy widzą że kładziecie prezerwatywy na taśmę - coś mruczą pod nosem, gadają do siebie, śmieją się itp?
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
#pytanie #kiciochpyta #seks #kiciochpyta jako że dziewczynę poznałem przez portal to #tinder i #podrywajzwykopem
Kruci420 - Mirki jutro będę kupował pierwszy raz w życiu prezerwatywy i mam lekkiego ...

źródło: comment_enrOOFPueMUEF9bSHkruBchAulXTFBxc.jpg

Pobierz
  • 244
@Kruci420: Pamiętam swój chyba 2 albo 3 raz jak kupowałem w carrefour, to nie leżały przy kasie tylko w którymś z regałów, więc szedłem z tymi prezerwatywami w ręce przez pół sklepu. Nie polecam, wzroku starszych babek do dzisiaj pamiętam także nigdy więcej w takich sklepach :D
@Kruci420 kurde, jestem po 30ce, kupowałem prezerwatywy mnóstwo razy, a i tak za każdym razem czuję sie ciut nieswojo. Serio. No ale pomyśl sobie, że ludzie mają naprawdę #!$%@? w twoje gumy. Jak zaczniesz się dziwnie zachowywać, to jeszcze ktoś to zauważy i wtedy dopiero będzie miał pożywkę. Musisz, więc próbować zachowywać się, jakbyś kupował bułki. Proponuję rossmana.
Jeżeli cykasz kupić gumki to będziesz cykał się przed bzykaniem i zaliczysz "wyskok z jadącego pociągu" czyli falstart. Idź na pewniaka, inaczej nie bierz się za waginę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kruci420 #!$%@? tak samo jakby różowe cykaly się kupować podpaski, gdyby każda się cykala kupić podpaski czy tampony musiały by używać papieru toaletowego lub ręczników i potem je prać no bo przecież to tez jest wstydliwe bo przykłada się to do cipy, a prezerwatywy produkt jak każdy inny no bez jaj
@Kruci420 kurde gościu skoro jesteś na tyle dorosły, żeby uprawiać seks to weź się w garść, postaw się na wysokości zadania i po prostu powiedz jak dorosły człowiek pani przy ladzie "poproszę prezerwatywy"
Nawiązując do wpisu @Kruci420

W aptece, pełno ludzi w kolejce, facet ściszonym głosem:
- Poproszę paczkę prezerwatyw
Aptekarka się wydziera:
- JAKICH PREZERWATYW
- Ciszej, przecież ludzie... no zwykłych
- ALE JAKICH ZWYKŁYCH PREZERWATYW? MAMY PREZERWATYWY DUREX, UNIMIL...
- Ciszej proszę pani, może być Unimil
- SZEŚĆ DWADZIEŚCIA PAN PŁACI ZA TE PREZERWATYWY
- Ciszej, przecież ludzie... już daję
Odchodzi od okienka, kobieta wychyla się i drze się za nim:
- TEN