Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 304
Mirki jutro będę kupował pierwszy raz w życiu prezerwatywy i mam lekkiego pietra jak to będzie wyglądało. Słyszałem że prezerwatywy powinno się kupować w aptece ale nie dam rady tego zrobić.
To znaczy iść i powiedzieć aptekarce "poproszę prezerwatywy du..."- wstydzę się po prostu.
Myślałem że kupie w pewnym dyskoncie i jak będę dawał na taśmę to przykryję torebką z mandarynkami bądź czipsami aby ludzie nie widzieli a jak kasjerka będzie kasować to będę udawał że szukam czegoś w portfelu. Tylko własnie lipa bo z tego co przed świętami widziałem prezerwatywy są tylko przy kasie i każdy będzie widział że po nie sięgam więc to też przypał :/
Wyszło na to że nie pozostaje nic innego jak zebranie się w sobie i kupienie tego jakoś na spontanie wmawiając sobie że to taki sam produkt jak gumy do żucia.
Tyle że łomocze mi serce jak o tym pomyślę więc postanowiłem że się was dopytam jak to wygląda gdy się kupuje takie prezerwatywy to może się uspokoję.
Kasjer/kasjerka krzywo patrzą, coś dogadują, uśmiechają się, żartują? Bo tego boję się najbardziej.
To samo ludzie gdy widzą że kładziecie prezerwatywy na taśmę - coś mruczą pod nosem, gadają do siebie, śmieją się itp?
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
#pytanie #kiciochpyta #seks #kiciochpyta jako że dziewczynę poznałem przez portal to #tinder i #podrywajzwykopem
Kruci420 - Mirki jutro będę kupował pierwszy raz w życiu prezerwatywy i mam lekkiego ...

źródło: comment_enrOOFPueMUEF9bSHkruBchAulXTFBxc.jpg

Pobierz
  • 244
@Kruci420: Jeśli to bait to uj mi na imię. Ale jeśli nie, to przedstawię pokrótce jak to zazwyczaj wygląda w moim przypadku, w aptece:
-Dzień dobry, poproszę prezerwatywy.
-Durexy?
-Tak.
-Normalne?
-Tak.
-Proszę, należy się tyle i tyle.

Nie ma czego się bać
@Kruci420: nie dramatyzuj, przy moim jednym z pierwszych zakupów gumiaków w żabce akurat podczas kasowania unimili cos sie babce #!$%@?ło z czytnikiem i machała na wysokości głowy "no cuś jest nie tak, jeszcze raz" aż uzbierała się stosunkowo spora kolejka :D.
@Kruci420: moze odpuść sobie sexy, gdy wstydzisz się kupić sobie prezerwatywy w aptece, tak będzie lepiej. Myślę, że większy przypał to kupować sobie coś na hemoroidy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To samo ludzie gdy widzą że kładziecie prezerwatywy na taśmę - coś mruczą pod nosem, gadają do siebie, śmieją się itp?


@Kruci420: Zawsze zbijam pionę i mówię, że gdzieś będzie ruchane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kruci420 ja tam na spontanie w aptece raz w tygodniu paczke, choc tez bylo troche glupio z poczatku. Potem w markecie juz bez problemu jak byla promocja na ultracienkie djureksy to 5 paczek na tasme. Przy okazji takim wstydliwym kolega jak ty sprzedawalem gumki po piątaku za sztuke. Janusz biznesu siedzial we mnie od urodzenia.
@Kruci420 kasjerka obsługuje kilkaset jeśli nie tysięcy osób dziennie, naprawdę myślisz, że to dla niej taka atrakcja, że ktoś kupuje gumki? Uwierz, ma to w dupie, pewnie nawet nie myśli o tym, jaki towar skanuje, bo by zwariowała przy takiej ilości. Gdzieś czytałem mądry cytat: "jesli nie jesteś dość dojrzały, by nie wstydzić się kupić prezerwatyw, to nie jesteś dość dojrzały, by uprawiać seks".