Wpis z mikrobloga

Z powodu świąt Wielkiej Nocy znalazłem się na wsi, w celu wspólnego przeżycia z rodziną tych jakże pięknych dni. Po kolacji, wybrałem się na spacer, w celu zaczerpnięcia świeżego powietrza. Tak się złożyło, że przechadzając się napotkałem na bezpańskiego pieska. Był on bardzo ładny, aczkolwiek muszę przyznać, że przez jego przeszywający wręcz wzrok najdłem się strachu. Gdybym miał takiego pieska, najprawdopodobniej nadałbym mu imię Pimpek. Poza tym wydarzeniem, spacer okazał się być świetnym pomysłem. Było bardzo wietrznie i przez to trochę zmarzłem, ale pomimo tego, zrelaksowałem się i mogłem podziwiać piękny krajobraz polskiej wsi (zlokalizowanej w Polsce A), a gdy wróciłem do domu, rozgrzałem się jedząc przepyszny, babciny żur... a może to był barszcz biały? Pewności nie mam, ponieważ dania te pachną i wyglądają tożsamo.

#opowiadanie #swieta #wielkanoc #historyjka #wlasnemysli #spacer #smiesznypiesek #polskaa
phaxi - Z powodu świąt Wielkiej Nocy znalazłem się na wsi, w celu wspólnego przeżycia...

źródło: comment_lm0P5sKlbLnDZMethSrMHCsHSYxb4tCx.jpg

Pobierz
  • 20
Panie @phaxi, jak Pan rozwiązuje sprawę wstawiania kropki między emotikony i lennyface'y? Czy należałoby wstawiać ją za "uśmieszkiem", czyli: ":).", czy może na odwrót: ". :)". Czy nadal muszę regulować odbiornik gdy widzę Pana posty? Pozdrawiam serdecznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)