Wpis z mikrobloga

Jestem #niebieskiepaski .Hej, #rozowypasek , #rozowepaski ostatnio [od jakichś 15 minut] zastanawiam się czy macie jakieś ulubione #perfumy męskie. Idziecie sobie, czujecie zapach i mówicie WOW! Ten facet to ładnie pachnie.

Ja raz tak miałem bzika na punkcie jakiegoś zapachu na bazie zielonej herbaty[18-19lvl]. Po prostu był fenomenalny, dalej chyba mam do niego słabość. Każde dziewczę +10 do charyzmy, no chyba że półork to wtedy +5.

Inspiracja jest prosta. Idę sobie dziś przez #rzeszow. Trochę wiatr wieje. I czuję #niebieskiepaski 2-5 metrów przed nim. Ja chyba nigdy tak nie pachniałem. Więc wniosek. Skoro się tak pachnią: to znaczy że Wam różowym się to podoba? no chyba że Oni/my jesteśmy #!$%@?.

  • 23
ja uzywam perfum dwóch producentów Hugo Bossa i Lacoste z czego jeden konkretny zapach ma z 10 lat ale moim zdaniem najlepszy. Ciężko trafić w coś co będzie tzw. "piczomagnesem" ale najwazniejsze by tobie sie podobało.
ale nie wiem co to za perfum, bo przecież nie zapytałam żadnego XD


@Alexxandra: hah..ja też tak miałam.
Jak spotykalan faceta pachnacego tym jednym zapachem to w tramwaju za nim siadalam albo na ulicy szlan blisko.
Ale kiedyś w pracy miałam pacjenta tym pachnacego. Taki miły starszy dziadzio, to się przemoglam i spytałam. A on się speszyl, bo nie wiedział i nie mógł pomóc.
"Żona kupiła"....

Hermès Terre d'Hermès. O Panie ( ͡º ͜ʖ͡º) Wart każdej złotówki.

Z niższej półki, zielony str8, Avon - Signature.
@pusheeny: z moich obserwacji wynika podobnie :) Wielu się na nich wyżywa, że mainstreamowe, co pewnie jest prawdą ;d ale mimo, że mam sporo różnych perfum to po sauvage dostaję najwięcej komplementów od płci pięknej.