Wpis z mikrobloga

@Chudzinx:
po pierwsze - dzieciak ma jakieś 14 lat, więc jakich treści wymagasz? kolejnego Naukowego Bełkotu?
po drugie - dzieciak wyróżnia się na tle innych tym, że jest ogarnięty, nie bełkocze, jak jego rówieśnicy, zdania składa jak należy, zanim coś powie to to przemyśli. To jest powód, dla którego wybiło mu suby, znalazł się na wykopie i trafił do TV - ludziom spodobało się to, że jest normalny. Jego treści są
@qwarqq: kim jest ten chłopak z YT? wydaje mi się, że ta twarz mi mignęła kiedyś na wykopalisku (wykopefekt? nie wiem, czy dobrze kojarzę), ale nawet nie wiem, co w google wpisać, by się dowiedzieć.
@qwarqq: A ty co osiągnąłeś? Chwalisz jakiegoś młodego, który nagrywa na yt i wywyższasz się nad tymi, którzy go krytykują? xD Sorry, ale przez wrzucanie filmów, czy innej treści do internetu jest się narażonym na krytykę, bez względu na wiek, czy wagę. Poza tym palenie trawy nazywasz ćpaniem, co już klasyfikuje cię jako ćwierćmózga. A ten spoiler, w którym sugerujesz, że tamten mirek hoduje, diluje, czy uj wie, co tam sobie
@Figle: Nie chce mi się grać z tobą w pingponga, ale żyje mi się dobrze, czuję się spełniony, a perspektywy na dalsze życie są bardzo dobre. Niemniej dziękuje za zainteresowanie :) Krytykuje typa który kwalifikowałby się na prowadzącego patostream, a mającego ból dupy nt tego że komuś innemu się udało. Znam te uczucie, też to kiedyś miałem, wyroslem. A cały twój wywód nt trawy dowodzi tylko że a) palisz i boli
Mam nadzieje, że jesteś fair i użytkowników alkoholu również nazywasz ćpunami

@Figle: oczywiście. powiem więcej: sam nie jestem święty. Ale nie okłamuję się, bo to pozwala mi się trzymać w ryzach. A czemu ten post napisalem? Bo piłem sobie poranną herbatkę i typek poniósł mi cisnienie lepiej niż espresso, a trochę się z tym dzieciakiem identyfikuję, w jego wieku też byłem po prostu gruby i swój udział bullingu za to dostałem.
@qwarqq: Generalnie to nie wiem czemu się do @sad_budluck sprułeś XD. Trawa na czymś rośnie, nie wystaje Ci z ziemii jak Kartofle co chodujesz w ogródku. Nikt Ci nie da czystych topów, chyba że ma jakiegoś kamienia polanego domestosem. Panie @qwarqq proszę wyjść ze SWOJEJ STREFY PRZEGRYWU na dwór. Na przykład dzisiaj bardzo ładna pogoda :)
@Chudzinx: że niby co? że dzieciak ogarnia na tyle YT, że potrafi robić content, który robią stasi od niego o 15-20 lat? Daj mu dekadę i zobacz jak się rozwinie. Nauka przez naśladownictwo jest najlepsza - sam to potwierdzisz. Trzymam kciuki żeby do tego YT dołożył coś więcej, żeby to nie były same patostrimy i inne Ponki i #!$%@?
A tam wszyscy po trochu pieprzycie. Zobaczcie jego filmiki na początku to było ok. A teraz załapał jakiegoś wirusa że nie może ściągnąć słuchawek z szyji i zaczyna gadać jak reszta youtuberów. Moje 10 ulubionych piosenek, proszę was... Nawet nie klikam bo wiem że tam będzie top 10 eska 2017. Unboxing długopisów z Kauflandu aha super. NIE ZAPOMNIJCIE DAC LAKI W GORE I KLIKNAC DZWONECZEK
@qwarqq: Za miesiąc chłopaczek się wszystkim znudzi i albo przestanie nagrywać albo zacznie odwalać jakąś żałosną manianę, żeby mieć oglądalność i zostanie znienawidzony przez wykopków. Ilu już było takich uwielbianych przez wykopków o których nikt już nie pamięta?

Nie wspominając o Wardędze, Niekrytym Krytyku czy patostreamach xD
dzieciak wyróżnia się na tle innych tym, że jest ogarnięty, nie bełkocze, jak jego rówieśnicy, zdania składa jak należy, zanim coś powie to to przemyśli. To jest powód, dla którego wybiło mu suby


@aegypius: On jest po prostu nieśmiały, gdyby nie był to jestem pewien że by się wydurniał jak reszta sceny youtubowej, taka smutna prawda