Wpis z mikrobloga

Gdybym była bogata to wybudowałabym hotel w stylu amerykańskiego więzienia stanowego z większością panujących tam zasad. Bo naszły mnie takie #rozkminy, że w takim więzieniu, jak nie masz z nikim kosy, to w sumie możesz mieć #!$%@? na wszystko i wszystkich, a więc psychicznie sobie odpocząć. To jest praktycznie takie przedszkole dla dorosłych. Mówią ci kiedy masz jeść, kiedy spać, kiedy jest czas na huśtawki/boisko do kosza. Jedzenie byłoby przyzwoite, choć żadnych ośmiorniczek i jesz co wszyscy, żadnego zamawiania pizzy czy kebaba za dodatkową opłatą. Telewizory trochę większe, ale żadnych stacji informacyjnych, tylko jakiś netflix z serialami. Oczywiście żadnego alkoholu, ale przy meldunku nie byłoby super dokładnej rewizji, więc mogłabyś przemycić coś w cipce. Pobyt min. tydzień, maksimum dwa. Zero rodziny w środku, jedna lub dwie wizyty max. 30 min.
Pobierz Nick_Login - Gdybym była bogata to wybudowałabym hotel w stylu amerykańskiego więzien...
źródło: comment_33g4zYIpCZtihccMXqfBkm3Qy0Ad7hDQ.jpg
  • 39
@Nick_Login: Czyli tak naprawdę oferujesz ludziom więzienie za pieniądze, gdy mogą się w znaleźć w łudząco podobnych warunkach, ale z codziennymi atrakcjami jak - 'unikanie śmierci', 'zatargi na tle rasowym' i 'prysznic z napalonymi współwięźniami'. Zwróć tylko uwagę, że ludzie nie przypadają zazwyczaj nad odebraniem sobie wyboru wraz z komfortową ilością przestrzeni osobistej. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Lepiej byłoby wybudować prestiżowy ośrodek wypoczynkowy ze skrzydłem wypełnionym czymś
Czyli tak naprawdę oferujesz ludziom więzienie za pieniądze, gdy mogą się w znaleźć w łudząco podobnych warunkach, ale z codziennymi atrakcjami jak - 'unikanie śmierci', 'zatargi na tle rasowym' i 'prysznic z napalonymi współwięźniami'.


@JoyOfCarnage: W jakim realnym więzieniu (nie areszcie) dostaje się wyroki 1-2 tygodnie? U mnie byłoby też w umowie, że za dodatkową opłatą możesz się skonsultować z niezależnym psychologiem i wyjść wcześniej (oraz oczywiście w sytuacjach nadzwyczajnych, jak
@Nick_Login: Paradoksalnie w dzisiejszym świecie przepełnionym informacjami, biegiem i obowiązkami, to mogłoby wypalić. Przez taki tydzień - dwa, człowiek mógłby się całkiem odciąć od świata i zregenerować siły. Bo wiele osób tego nie potrafi. Chce, ale ciężko nie odebrać telefonu, czy sprawdzić e-maila. Mimo wszystko, oferta raczej kierowana dla singli.