Wpis z mikrobloga

Gdybym była bogata to wybudowałabym hotel w stylu amerykańskiego więzienia stanowego z większością panujących tam zasad. Bo naszły mnie takie #rozkminy, że w takim więzieniu, jak nie masz z nikim kosy, to w sumie możesz mieć w------e na wszystko i wszystkich, a więc psychicznie sobie odpocząć. To jest praktycznie takie przedszkole dla dorosłych. Mówią ci kiedy masz jeść, kiedy spać, kiedy jest czas na huśtawki/boisko do kosza. Jedzenie byłoby przyzwoite, choć żadnych ośmiorniczek i jesz co wszyscy, żadnego zamawiania pizzy czy kebaba za dodatkową opłatą. Telewizory trochę większe, ale żadnych stacji informacyjnych, tylko jakiś netflix z serialami. Oczywiście żadnego alkoholu, ale przy meldunku nie byłoby super dokładnej rewizji, więc mogłabyś przemycić coś w cipce. Pobyt min. tydzień, maksimum dwa. Zero rodziny w środku, jedna lub dwie wizyty max. 30 min.
Nick_Login - Gdybym była bogata to wybudowałabym hotel w stylu amerykańskiego więzien...

źródło: comment_33g4zYIpCZtihccMXqfBkm3Qy0Ad7hDQ.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pawcio199614: dokładnie, właśnie szukałam informacji na ten temat. Widzialam kiedyś w tv dokument o tym. Azjaci chcą specjalnie się odizolować od spoleczeństwa na jakiś czas i płacą za to, by być w takim "więzieniu"
  • Odpowiedz
Kurde pierwsze piszesz o hotelu i myśle, ze spoko opcja, ale potem dodajesz jakieś informacje, ze pobyt minimum 1 tydzień albo wysokie kary, zakaz kontaktu.. wszystko byłoby spoko gdyby to pozostało hotelem na dzień, dwa, a nie płatnym więzieniem, bo to nie ma sensu - chyba, ze jako środek
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nick_Login: niby dziwny pomysł, ale miałem okazję jako osoba odwiedzająca być w szpitalu psychiatrycznym, siedziałem tam z godzinę. Nie pamiętam kiedy byłem ostatni raz tak odprężony. Możesz mieć wszystko w dupie, jeśli nawet odwalisz coś p--------o, to nikt na to nie świeci uwagi.. pewnie nie chciałbym tam siedzieć dłużej, ale k---a chciałbym odpocząć..
  • Odpowiedz
jak nie masz z nikim kosy, to w sumie możesz mieć w------e na wszystko i wszystkich, a więc psychicznie sobie odpocząć.


@Nick_Login: ciekawe jak można nie mieć kosy wśród bandy p--------w którzy mogą p-----------ć się dosłownie do wszystkiego. psychicznie odpocząć-dobre xD
  • Odpowiedz