Wpis z mikrobloga

  • 1776
Dobra Mirki! Koniec żartów, trochę mi się spasło więc od kwietnia zaczynam biegać/jeździć na rowerze/ rolkach
Ile plusów tyle zrobię kilosow do 31 maja (moje urodziny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tylko nie przesadzajcie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Obiecuję, że 31 maja wrzucę efekty mojego #odchudzanie
#biegajzwykopem #cwiczzwykopem
  • 127
  • Odpowiedz
  • 0
@lijka: Zawsze sobie powtarzam, że na grobie nikt mi nie wygraweruje ile schudłam czy ważyłam.To nie jest w życiu najważniejsze.Widzę, że myślenie masz dobre, więc na pewno osiągniesz to co zamierzyłaś.
  • Odpowiedz
nie mogę sobie pozwolić na to, żeby rzucić wszystko i pójść biegać


@lijka: pół godziny wieczorem to nie jest jakiś wielki zżeracz czasu, a i tak więcej pewnie nie pobiegasz xD
A jak sobie mówisz, że od kwietnia, to w kwietniu będzie "e jutro w sumie też jest kwiecień, nei sprecyzowałam od którego" i tak przyjdzie maj, a Ty się nie ruszysz. xD
  • Odpowiedz
@tomaszk-poz Patrz, ja też byłam na diecie, efektywnej oczywiście i totalnie sobie niczego nie ograniczałam, bo po co? Modyfikować można jak najbardziej, ale dziewczyna dopiero będzie zaczynać, chyba, ale już lecą super rady. Jakbym od samego początku słyszała, aby ucinać wszystko, to nigdy bym nie zaczęła xD
  • Odpowiedz
@Nidor: te zalecenia części zabierania żółtek dał mi dietetyk po mgr - tak, jest taki kierunek, który miał swój gabinet.
Proponuję, abyś policzyła, ile to jest kalorii 3 nadmiarowych żółtkach w posiłku i może zrozumiesz i przestaniesz się wymądrzać, oburzać. Poza tym sama dajesz swoje super rady a prawda jest taka, że jak bedziesz lekko oszukiwac w posilkach to guzik schudniesz, bo dieta nie polega na totalnym głodzeniu się tylko
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@WlasciwosciBetonu a kto powiedział, że po 31 maja zacznę #!$%@? bez opamiętania? To tali mój cel, który chcę osiągnąć, a później trzymać stałą wagę 50/52 kg i będzie super
  • Odpowiedz
@mkarweta: dieta to gówno prawda, wielokrotnie na diecie podobnej do pewnego nosacza z yt tzw. "fast foodowej" chudłem wiele kilogramów dzięki ćwiczeniom, dieta na pewno dużo pomaga ale wcale nie jest tak że bez niej nie da się schudnąć
  • Odpowiedz
@lijka mie waga się liczy tylko sylwetka, przetop sadło w mięśnie i być może wcale nie będziesz ważyć mniej, a wyglądać doskonale ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz