Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu FB zablokował mi konto, bo ktoś zgłosił, że mam nieprawdziwe imię i nazwisko (bo miałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), kazali mi wysłać skan dowodu osobistego aby potwierdzić dane.

Napisałem, że nic im nie wyślę na co dostałem odpowiedź, że konto będzie miało blokadę aż otrzymają dokumenty. No cóż, trudno... jakoś przeżyję ¯\_(ツ)_/¯

Minęło z pół roku (może więcej), i w końcu postanowiłem pozbyć się tego spamu od nich kasując konto (konto zablokowane, a powiadomienia na email dalej przychodzą)... ale... nie możesz skasować konta jeżeli nie możesz się na nie zalogować bo jest zablokowane ( ͡° ͜ʖ ͡°) a nie możesz odblokować bez wysyłania im skanu dowodu.

Więc odpaliłem painta, i zrobiłem zwykłego jpga z tekstem "please delete my account", wysłałem go korzystając z formularza do którego miałem dostęp aby przesłać skan dowodu, w każdym polu wpisałem "Delete my account" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Następnego dnia dostałem od nich maila... że zapoznali się ze sprawą i moje konto zostało odblokowane, a dane są poprawne ( ͡º ͜ʖ͡º)

#facebook #truestory
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@asunez: Ja swego razu potrzebowałem messangera, a nie chciałem go instalować na telefonie i nie wiedziałem jak to zrobić na komputerze bez konta na fejsbuku, więc specjalnie zainstalowałem sobie emulator androida i na nim messangera na fejkowe dane ( ͡° ͜ʖ ͡°) @Wolowinka: jak to nazwiesz?
  • Odpowiedz