Wpis z mikrobloga

Skoro dziś premiera Far Cry 5, przestały mnie obowiązywać wszelkie parafki i dokumenty.
Wydanie ponad 200 zł za to niedopracowane g---o, to jak splunięcie w twarz, za którym idzie siarczysty luj. Jest tam tyle błędów, które devowie ignorowali, randomowe wysypywanie się gry, flickeringi, dziwne tekstury, zachowania AI, iż szkoda gadać.
Pracowałem jako tester w jednej z warszawskich firm, gdzie testowałem właśnie Far Cry 5. Zapytajcie o co chcecie.
Powiem jedno: oceny są znacznie zawyżone i kupione przez Ubi
#gry #farcry #farcry5 #takaprawda #ama #konsole
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fr1man: testowałem na PS4, w dodatku miałem c-----y monitor, więc sprzęt nie wyciągał wszystkiego z gry - podobno na PC się spisywał. Jak pisałem, albo w 15 minut albo (nie chcę Cię okłamać, bo koledzy już to sprawdzali) w kilka godzin. Ja tłukłem wiele aspektów, etapów, czasami musiałem się skupić na czystym walkthrough, przez wszystkie missions, side quests i questy.
  • Odpowiedz
@NukeOps: Na gry-online dali 7.5 więc i tak całkiem nisko jak na grę od wydawcy pokroju Ubi. Nie wiem swoją drogą skąd ten hejt, od pierwszego zwiastunu z gameplayem było widać, że to tylko kolejny mission pack do trójki.
  • Odpowiedz
@rezik: w szybkim? Nie znam warunków pracy w innych firmach, w Warszawie są trzy, ja pracowałem w takim kołchozie, trampolinie dla wszystkich testerów. W szybkim skrócie: jeśli masz 19 lat, dopiero rozpoczynasz studia, to jest to praca idealna dla Ciebie. Dorobisz sobie, studenci mają inną stawkę - wiadome. Wymagania? Myślę, że umiejętność obracania angielskim na poziomie A2/B1, spostrzegawczość. A tak naprawdę anielska cierpliwość, mentalność niewolnika oraz stulejarność. Serio, ta praca
  • Odpowiedz
@NukeOps firma na L czy firma na T? ( ͡º ͜ʖ͡º) A to nie masz NDA na cały okres pracowania w firmie i dluzej?
Edit A przepraszam doczytalem komentarz i juz wiem ktora firma, ta najgorsza xd Ta co maca jak sie wychodzi, tak? Nie martw sie, niektore firmy sa lepsze, spieprzaj stamtad poki mozesz.
  • Odpowiedz
@TotalDisaster: Na T, dokładnie na T. Kołchoz :D spoko, projekt z FC5 się skończył (o czym dowiedziałem się na trzy dni przed końcem XD ) i się zwinąłem. Potrzebowałem kasy, nie jestem już studentem, więc wypłata cienka jak cholera.
Do Lionsbridge próbowałem, ale poczytałem trochę i tak jakoś.. kiedyś byłem na testach w Q-Loc.
Garrettem po pindolu? Nadal tak jest :D pik-pik, oo! coś tu pika!
  • Odpowiedz
@NukeOps: wytlumacz o co chodzi w coopie? Hostujacemu zapisuje sie progress fabuly, drugiemu juz nie? Osoba ktora do mnie dolaczyla jest tylko zywym "botem" ktory pomaga mi grac i nic nie zapisuje sie na jego koncie? (wliczajac w to postep zdobywania punkcików na zakupy broni)
  • Odpowiedz
@pan_kebab: Si, dokładnie tak jest. Zgłaszaliśmy to jako sugestię, choć Ubi twierdziło, że tak ma być. To słabe, bo nie dostajesz nic jako guest. Nie możesz dawać znaczników na mapie, nie wbijają się osiągnięcia. Z resztą nie martw się: bywało tak, że dołączałem do hosta i traciłem cały swój progres ;) wszystkie perki, bronie, kasa. Bywało rożnie - czasami lądowałem bez kasy i perków, ale z bronią, czasami były tylko
  • Odpowiedz
@NukeOps: Wielkie dzieki za odpowiedz ;) Kupilem ta gre tylko dla coopa z przyjacialem i absolutnie nie spelnia to moich oczekiwan. Tym bardziej z nikt nie poinformowal mnie o tym przed premiera ( ͡° ʖ̯ ͡°) ubisoft ty chuju
  • Odpowiedz
@pan_kebab: a kto miałby? To miał być nowy ficzer w serii, w praktyce jest to niegrywalne. Co-op nie ma sensu, uwierz mi. Fakt, jest łatwiej, szczególnie gdy weźmiesz wyższe poziomy trudności. Wiesz, kultyści mają kaprawe oko, ale gdy zrobisz klasyczne zerwanie kontaktu ogniowego, odwracając się plecami, to wgrywa się im skrypt NKWD - celują bez pudła, dwoma strzałami kładąc postać.
  • Odpowiedz