Wpis z mikrobloga

Przestrzegam przed zakupem telewizorów marki Sony. Aktualizacje leżą i kwiczą, uzytkownicy są na maksa zlewani. Pamiętam jak mialem problem z aktualizachą Youtube, na forum było blisko 5000 odpowiedzi wraz z zapytaniem. Takich i podobnych tematów są setki odnośnoe CHIJOWEGO wsparcia Androida, Sony milczało.
Teraz mamy HBO GO, a kobieta z infolini mi mówi ze za poł roku jest planowana aktualizacja, ktorą MOŻE - moze #!$%@? bedzie wspierała HBO Go. Teraz mam darmowy miesięczny dostęp i oglądam filmy na tablecie Samsunga, bez problemu.
Na telewizor wydałem ponad 3500zł.
Zanim bedziecie się zastanawiali nad zakupem sprawdzcie jakikolwiek problem albo zapytanie na forum Sony i zobaczyciie sami co to, za #!$%@? japoński GNÓJ
Nie kupujcie telewizorów Sony!!!
Nie polecam telewizorów Sony.
#sony #telewizory #niekupujtelewizorowsony #android #januszebiznesu
mustafas00 - Przestrzegam przed zakupem telewizorów marki Sony. Aktualizacje leżą i k...

źródło: comment_ShsLkKV5hs0gh7ts9SmceCnr3xT2UUsb.jpg

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mustafas00: stary, to jest smarttv, nie? Tzn ze instalujesz na nim aplikacje i działa, nie potrzebujesz do tego pytać producentów po kolei a support na ten temat będzie +/- nic nie wiedział bo to nie ich soft.
Ludzie zarzucają z bravii apke amazonu na samsungi/panasy, więc wrzuć sobie aplikacje hbo go z marketu/apk a nie pretensje do całego świata że coś co nie było oferowane nie jest preinstalowane
  • Odpowiedz
@mustafas00: Mam Sony Bravię sprzed 2 lat na androidzie, bardzo jestem z niego zadowolona, ale muszę tak co pół roku zrobić format i przywrócić do ustawień fabrycznych, bo system zaczyna ciążyć i zwalnia nawet przy przygłaszaniu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@mustafas00: problem odpowiada producent apki, a ty tutaj oczerniasz SONY xd
jakbys jeszcze podal dokladny model to wiecej by bylo wiadomi
i zmien ten awatar, bo aż wstyd ci odpisywac
  • Odpowiedz
dlatego zawsze sensowniej będzie kupić telewizor bez Smart TV i za różnice w cenie dokupić HDMI sticka.


@czesu:

Idąc Twoim tokiem rozumowania to można kupić SONY 4K bez smarta za połowę ceny i podpiąć DekoderNC+ ;-)


@Cripex: Polecicie jakieś TV właśnie bez Smart TV bo jest mi zbędne? 52-55" FHD/4K do 2-2.5k. Jeśli mam specjalnie dopłacać do tego gruby hajs to wolę boxa z andkiem.
  • Odpowiedz
Zapraszam na podwórko philipsa gdzie Android TV z 2015 roku jest praktycznie nieużywany. Co więcej nie było żadnej aktualizacji wersji Androida mimo, że była zapowiadana. A Tv nie potrafi wyświetlić materiału full hd na YouTube ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ps. A według serwisu niedziałające 3D to "normalne i wynika z charakterystyki matrycy" :)
  • Odpowiedz
Zapraszam na podwórko philipsa


@SqrvialyOvad: Pozdrawiam ;-)

Użytkownik Philipsa ;-)

Nie mam wbudowanego Wi-Fi. Karty WiFi po USB nie widzi żadnej. TV potrzebuje specjalnej karty (też po USB) Wi-Fi marki Philips żeby połączył się przez Wi-Fi.

Ale mam MiBoxa i mam to w dupie ;-)
  • Odpowiedz