Wpis z mikrobloga

Przestrzegam przed zakupem telewizorów marki Sony. Aktualizacje leżą i kwiczą, uzytkownicy są na maksa zlewani. Pamiętam jak mialem problem z aktualizachą Youtube, na forum było blisko 5000 odpowiedzi wraz z zapytaniem. Takich i podobnych tematów są setki odnośnoe CHIJOWEGO wsparcia Androida, Sony milczało.
Teraz mamy HBO GO, a kobieta z infolini mi mówi ze za poł roku jest planowana aktualizacja, ktorą MOŻE - moze #!$%@? bedzie wspierała HBO Go. Teraz mam darmowy miesięczny dostęp i oglądam filmy na tablecie Samsunga, bez problemu.
Na telewizor wydałem ponad 3500zł.
Zanim bedziecie się zastanawiali nad zakupem sprawdzcie jakikolwiek problem albo zapytanie na forum Sony i zobaczyciie sami co to, za #!$%@? japoński GNÓJ
Nie kupujcie telewizorów Sony!!!
Nie polecam telewizorów Sony.
#sony #telewizory #niekupujtelewizorowsony #android #januszebiznesu
mustafas00 - Przestrzegam przed zakupem telewizorów marki Sony. Aktualizacje leżą i k...

źródło: comment_ShsLkKV5hs0gh7ts9SmceCnr3xT2UUsb.jpg

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
@mustafas00: od lat wiadomo że jeśli chodzi o oprogramowanie to sony ssie w porównaniu zwłaszcza z samsungiem, ale jeśli chodzi o jakość obrazu to nie ma sobie równych
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: @wuju84: no i co z tego ze jest super obraz, co na nim będę oglądał stream z HBO go, albo filmy z HBO 480p na cda.pl? Super obraz, a gówno mozna na nim oglądać. Złoty kanarek trzymany w klatce. Dla mnie bez sensu. Sony ssie. Wolałbym 100 razy kupić Samsunga
  • Odpowiedz
@mustafas00: Ogólnie to rozumiem Twój #!$%@?. Też bym chciał mieć na swoim MiBox z oficjalnym AndroidTV aplikację HBO GO pobieraną oficjalnie z marketu ze wszelkimi ficzerami i aktualizacjami.

Szczególnie, że Amerykańce zarówno na Twój jak i na mój sprzęt posiadają pełną, oficjalną wersję tej apki.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hbo.go&hl=pl

Po wgraniu tej z marketu powyżej wsio działa, ale po zalogowaniu wywala info o tym, że w Europie nie można korzystać z tej apki -,-
  • Odpowiedz
@s_t_u_l_e_j: @Cripex: nic nie hula, bo przed chwilą gadałem na infolini i nie mają dostępu do HBO GO.
Nie rozumiem podejścia, ze sony = jakość, nie dla biedaków. Na ale to chyba, jak super komputer bez dostępu do internetu. Na sony to chyba mogę co najwyzej filmy z komunii oglądać z 4k. Wow
  • Odpowiedz
@mustafas00: netflixa, filmy z kompa, telewizje, kablowke do wyboru do koloru.
Bez HBO go obywales sie ostatnie lata na TV i przezyles.
Masz na gorze sposob instalacji z apk podany przez mirka, masz info ze moze bedzie w updacie. No niestety tak to wyglada. Ciesz sie ze masz androida (bo to wyzsza wersja) wiec sobie zainstalujesz.
  • Odpowiedz
@mustafas00: Infolinia nie jest dobrym miejscem do takich rozmów ;-)

Ta apka działa. Wgraj, sparuj kodem PIN (8 znaków) i normalnie używaj.

Jak masz problem z ilością znaków w PIN to mogę powiedzieć Ci co zrobić ;-)
Ja miałem 6 cyfr w PIN i musiałem to jakoś odkręcić ;-)
  • Odpowiedz
@mustafas00: Wiesz jak wgrywać? Musisz w ustawieniach włączyć pozwolenie na wgrywanie aplikacji z nieznanych źródeł. Potem pobierz ES File Explorer z Google Play i dopiero teraz jak podepniesz pendrive z plikiem APK (aplikacją) to normalnie odpalasz ES File Explorer i klikasz 'Install' ;-)
  • Odpowiedz
@mustafas00: dobrze, ze uzywam telewizora do tego do czego zostal przeznaczony a wszelkie filmy i seriale puszczam sobie z laptopa ktorego kupilem jako stacje wlasnie sluzaca takim sprawa, dzieki czemu moge kupic telewizor o jak najlepszych parametrach nie przejmjujac sie glupotami typu brak dobrego softu na androida bla bla bla, polecam ten stan
  • Odpowiedz
@mustafas00: To prawda, jeżeli chodzi o jakość i aktualizacje softu chyba lepiej było wybrać jakiegoś koreańca, w starszych TV cudem znalazł się Netflix (bo HBO GO, Showmax itp nie ma), który losowo wyłącza się przy odpalaniu video. Zastanawiam się nad dokupieniem MiBoxa.
  • Odpowiedz