Wpis z mikrobloga

Przestrzegam przed zakupem telewizorów marki Sony. Aktualizacje leżą i kwiczą, uzytkownicy są na maksa zlewani. Pamiętam jak mialem problem z aktualizachą Youtube, na forum było blisko 5000 odpowiedzi wraz z zapytaniem. Takich i podobnych tematów są setki odnośnoe CHIJOWEGO wsparcia Androida, Sony milczało.
Teraz mamy HBO GO, a kobieta z infolini mi mówi ze za poł roku jest planowana aktualizacja, ktorą MOŻE - moze #!$%@? bedzie wspierała HBO Go. Teraz mam darmowy miesięczny dostęp i oglądam filmy na tablecie Samsunga, bez problemu.
Na telewizor wydałem ponad 3500zł.
Zanim bedziecie się zastanawiali nad zakupem sprawdzcie jakikolwiek problem albo zapytanie na forum Sony i zobaczyciie sami co to, za #!$%@? japoński GNÓJ
Nie kupujcie telewizorów Sony!!!
Nie polecam telewizorów Sony.
#sony #telewizory #niekupujtelewizorowsony #android #januszebiznesu
Pobierz mustafas00 - Przestrzegam przed zakupem telewizorów marki Sony. Aktualizacje leżą i k...
źródło: comment_ShsLkKV5hs0gh7ts9SmceCnr3xT2UUsb.jpg
  • 60
@mustafas00: Sprawdź sobie przy okazji ile masz znaków w kodzie TV PIN na stronie HBO GO.

Starsze konta miały 6 znaków w kodzie TV PIN. W bodajze 2016 roku był update w USA i tworzono już konta z 8 znakami w TV PIN. Amerykańcom, którzy zakładali konta wcześniej zaktualizowali PIN.
Europa przez HBO GO została oczywiście olana i te starsze konta nie zostały zaktualizowane do nowego formatu TV PIN.

Jak masz
dla mnie samsung odpada przez sztuczne podkręcanie nasycenia kolorów i kontrastu, a do sony mam podpięty dekoder 4k z nc+ nie narzekam


@wuju84:

Idąc Twoim tokiem rozumowania to można kupić SONY 4K bez smarta za połowę ceny i podpiąć DekoderNC+ ;-)
@wuju84: Ja tak właśnie zrobiłem i polecam ten tryb życia :-)

Mojej rodzinie poradziłem to samo i każdy jest zadowolony.

TV bez smartów albo z jakimś starym i nieaktualizowanym już smartem kosztują grosze ;-)

Ja za każdym razem z TV 1080p 42-43 cale mieściłem się w cenie 1500 PLN wraz z MiBoxem.
Kupuję leżaki magazynowe, które ze względu na badziewny SMART nie chcą schodzić ;-)
@wuju84: A chyba jeszcze bardziej wdzięczny jestem za ten marketing 4K ;-) Przez niego ludzie się pozbywają telewizorów ze świetnymi matrycami 1080p za grosze i wymieniają na jakieś tanizny z 4K.

Mój Teściu się spuszczał nad swoim TV za 3600 PLN z matrycą w 4K. Ogląda na nim filmy z DVB-T w 560i.

Ja celuję w używane 1080p typu SONY ;-)

Kino u mnie w mieście ma ekran 2K, a ludzie
Czym się różnie ten Mibox od zwykłego Chromecasta? Za co warto dopłacić?


@pumpkinguy: Posiada pełnego AndroidTV, sterowanie głosem jak i pilotem na bluetooth, obsługę marketu, bluetooth z opcją podpięcia pada do grania w jakieś gierki z Androida ;-)

Ogólnie robi Ci z TV - Smart TV.

Do tego ma wbudowanego Chromecasta więc możesz sobie przerzucać np. pulpit na TV ;-)

Nadaje obraz w 4K ;-)

A no i można na nim
C.....x - > Czym się różnie ten Mibox od zwykłego Chromecasta? Za co warto dopłacić?
...