Wpis z mikrobloga

Mirki, dotarłem do końca projektu albumu "OUT".

Na zdjęciu widzicie, jaki tekst i apel zamieściłem w książeczce płyty, która będzie od 13 kwietnia we wszystkich salonach muzycznych, a właśnie ruszyła przedsprzedaż ( ͡ ͜ʖ ͡), także wiecie, let's make it mainstream

Album wydałem i sfinansowałem całkowicie własnym sumptem, jestem jednocześnie twórcą płyty jak i swoim wydawcą, więc jeśli ktoś chce mnie wesprzeć, to wielkie dzięki - link do preorderu TUTAJ

Jeżeli ktoś ma jakieś pytania, to niech też wali śmiało w komentarzu, będę stale obserwował ten wpis.

Robię prezenty, ale bez tagowania -> wsród plusujących wylosuję płytę, może być z podpisem. Nie biorą udziału zielonki i @m__b do czasu naprawienia tagów w 100% ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wołam też plusujących poprzedni wpis, bo zakładam, że są zainteresowani finałem tej sprawy!

#pawbeats #chwalesie #muzyka #heheszki
pawbeats - Mirki, dotarłem do końca projektu albumu "OUT".

Na zdjęciu widzicie, ja...

źródło: comment_2XVteEKCj9KgN4jOgLdkNhTIqZqeWd5E.jpg

Pobierz
  • 138
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (1349)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @Slazgu @Freakz @IcanFlaj @Adrian77 @dolores007 @Pjongjanska_ferma_zolwi @miseria @tr00ci0 @Langusta90 @soadfan @Piotrekp666 @spokoj @wspodnicynamtb @pussyniszczyciel @alelis92 @Kordian_ziom @prthvi @Shaze @quaqu @MarianAlkoholik @mafiozorek3 @Dydeq @misendo @Vadzior @Muireann @ciupakabra @mlody18 @hpiotrekh @tryboluminescencja @prezydent_wykopu @Apollo_Vermouth @Droppa @chvast @Asso @