Wpis z mikrobloga

Mirki, dotarłem do końca projektu albumu "OUT".

Na zdjęciu widzicie, jaki tekst i apel zamieściłem w książeczce płyty, która będzie od 13 kwietnia we wszystkich salonach muzycznych, a właśnie ruszyła przedsprzedaż ( ͡ ͜ʖ ͡), także wiecie, let's make it mainstream

Album wydałem i sfinansowałem całkowicie własnym sumptem, jestem jednocześnie twórcą płyty jak i swoim wydawcą, więc jeśli ktoś chce mnie wesprzeć, to wielkie dzięki - link do preorderu TUTAJ

Jeżeli ktoś ma jakieś pytania, to niech też wali śmiało w komentarzu, będę stale obserwował ten wpis.

Robię prezenty, ale bez tagowania -> wsród plusujących wylosuję płytę, może być z podpisem. Nie biorą udziału zielonki i @m__b do czasu naprawienia tagów w 100% ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wołam też plusujących poprzedni wpis, bo zakładam, że są zainteresowani finałem tej sprawy!

#pawbeats #chwalesie #muzyka #heheszki
pawbeats - Mirki, dotarłem do końca projektu albumu "OUT".

Na zdjęciu widzicie, ja...

źródło: comment_2XVteEKCj9KgN4jOgLdkNhTIqZqeWd5E.jpg

Pobierz
  • 138
  • Odpowiedz
@lubie_piwo: co prawda wychowałem się głównie na rapie, ale chciałbym nagrywać muzykę w każdym klimacie jaki poczuję - łączymy te światy na koncertach, gdzie na scenie pojawiają się raperzy, jazzmani, instrumentaliści, wokaliści, DJ-e
Jeżeli nagralbym kolejną płytę rapową to pozwoliłbym się zaszufladkować, więc to jest chyba dobry moment na taki eksperyment, a i tak powstawało to dłużej niż dwa lata ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@pawbeats o cholera, nawet nie wiedziałem, że masz tutaj konto :D Wczoraj znowu zacząłem słuchać Chakry, a Zwierciadło oraz Korzenie w ogóle mi się nie nudzą. Mimo, że tak w sumie, to ja nie słucham rapu, ale klimat tych utworów jest obłędny :D
A świadomość, że to wyszło z rąk któregoś z Mireczków też im czegoś dodaje ( )
  • Odpowiedz
@pawbeats: widzę że Olsztyn odwiedzisz na juwenaliach. Da się ciebie wtedy jakoś złapać i przybić pionę za kawał dobrej muzyki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pawbeats: czekam z niecierpliwością, bardzo chciałem się wybrać na któryś z twoich koncertów, jak widać nie muszę się za bardzo ruszać żeby was posłuchać! ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz