Wpis z mikrobloga

To moim zdaniem nie ma sensu,chwilę po wyborach robimy coś takiego.Putin będzie rządzić 6 lat i zamiast ocieplic stosunki bo możemy mieć z tego korzyści,robimy takie coś aby zasugerować,że nie chcemy mieć z nim nic Wspólnego.Chwala wielkiej Polsce i dzięki że tak się u nas dba o interesy XD
O ile mi wiadomo winy Rosji nie udowodniono,skoro UE jest tak bardzo demokratyczna to powinna poczekać do udowodnienia winny Federacji bo póki co to są tylko oskarżenia.A my jesteśmy tacy zachodni że aż strach XDDD Dużo Wgl. Dzięki sojuszu z UK itp. Zyskujemy xd chociażby podczas wojny,pokazali jacy są super.
@Jakov:

O ile mi wiadomo winy Rosji nie udowodniono

No tak, pewnie tego szpiega zabiła Estonia i teraz próbuje zrzucić winę na biedną Rosję.

A my jesteśmy tacy zachodni że aż strach

Nie wiem co chcesz przez to powiedzieć?

Dzięki sojuszu z UK itp. Zyskujemy xd chociażby podczas wojny,pokazali jacy są super.

A co się stało w trakcie wojny, że nam Brytyjczycy nie pomogli? Oddali nas Niemcom? Z tego co wiem,
@ibilon: Rosjanie nigdy za nami nie przepadali i vice versa. Nawet mentalnie zwykły obywatel Rosji uważa, że Polacy wyrządzili sobie olbrzymią krzywdę wyzwalając się z komuny, bo przecież wielka armia rosyjska przyszła nas wyzwolić i nam pomóc.
@RYSZKRE8888: Militarnie Rosja nie jest jakąś mega potęgą. Zauważ, że Niemcy posiadają zbliżoną moc armii do naszej, polskiej. Aczkolwiek w przypadku konfliktu zbrojnego Niemcy są w stanie naprodukować tyle czołgów i broni, że Rosjanie co najwyżej mogą o czymś takim pomarzyć.