Wpis z mikrobloga

@pingwinowa:

Mirka z wypoka, który chce zabłysnąć i zaimponować kolegom z gimnazjum


Nie wiem, czy wiesz, ale ludzie po ukończeniu 15 lat nadal lubią sobie pożartować, również z siebie. I brak poczucia humoru nie jest oznaką dorosłości. Więcej luzu. To nie jest ważna sprawa, a krzywda nikomu się nie stanie.
  • Odpowiedz
@Oblivion666 @mikw przecież nikt wam nie zabrania żartować wśród znajomych, moim zdaniem robienie sobie heheszków z obcych ludzi nie jest miłe.
A może dla nich to jest ważna sprawa, nie wiesz, nie siedzisz im w głowie.
Rozróżnijcie ciśnięcie sobie beki z ludzi, których znasz od hehe żartowania z kogoś, kogo nawet nie spotkasz nigdy. Serio, ciężko się powstrzymać?
  • Odpowiedz
@pingwinowa: A widzisz, ja uważam że potraktowanie z uśmiechem nawet totalnie obcych ludzi sprawia, że świat jest trochę przyjemniejszy. I nie mam problemu z tym, żeby sobie pożartować nawet z panią na kasie w Biedronce. Da się, im to też poprawia dzień.
  • Odpowiedz
@pingwinowa:
Chyba, że ktoś ma kija w dupie, dla takiej osoby każde potraktowanie z uśmiechem = ciśnięcie beki.
Serio, nie trzeba składać podania na piśmie o możliwość zażartowania do obcej osoby.

eoeot
  • Odpowiedz
@kluha666: Drodzy Państwo. Obecnie pracuję nad projektem Black Sofa ("Czarna Sofa"), w której amatorzy grają jedne z głównych ról. Czy są Państwo zainteresowani? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@HAL__9000: pewnie po prostu spadł XD brzmisz jak jedna z tych osób, co to oryginalnej folii z ekranu laptopa nie zdejmuje przez 10 miesięcy, nawet jak już w rogach się odkleja a case na telefonie ma 2x grubszy od oryginalnej obudowy xD
  • Odpowiedz