Wpis z mikrobloga

@mBank:
Czy w mbanku są ludzie chodź trochę myślący? Albo posiadający przynajmniej kilka chromosomów mniej niż administracja tego portalu? Jak można robić przerwę techniczną od 2 w nocy do rana z soboty na nadzielę. Nie mogę ani zapłacić, ani wypłacić gotówki, nawet strona i aplikacja nie działa.
Zostałem ze znajomymi, którzy też tam mają konto, w klubie bez pieniędzy, na drugim końcu Warszawy o 2 w nocy. Mamy k*a 2018r. Istnieją powiadomienia sms, e-mail, w aplikacji, lub telefoniczne. Gdy trzeba nowy kredyt wcisnąć, to potraficie zadzwonić o 21, ale je*ego sms’a, dzięki któremu wyciągnąłbym gotówkę z bankomatu za wczasu, to nie potraficie wysłać. Ba, jeszcze muszę za tą wypłatę zapłacić, na bankomatach postawionych na Windowsach sprzed 20 lat, w których zrenderowanie reklamy, trwa jakby to była Nokia 3310. Mój zegarek ma szybszy procesor niż te śmieszne bankomaty.

Przepraszam, za tak emocjonalny wpis, ale wk*łem się niemiłosiernie.

P.S. W gwoli ścisłości, mój weltszmerc nie jest spowodowany brakiem środków na koncie, ale faktem, że jestem bombardowany reklamami bezgotówkowych transakcji za pomocą karty, telefonu, blika, zegarka i ch
j wie czego jeszcze. A gdy w końcu się na to zdecydowałem, dostałem solidnego kopa, od wydawało by się najbardziej nowoczesnego i mobilnego banku.
#mbank #januszebiznesu #weltschmerz #zalesie #banki #bankowosc
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@singaja90: Płacisz za wypłatę w bankomacie? O ja #!$%@?. Po takim ruchaniu Roksa stoi otworem.

PS. też tak ostatnio miałem w PKO - po imprezie mega ból, jak nie można kupić biletu. No ale ostrzegli mnie wcześniej w aplikacji i na stronie internetowej, tak że miałem pretensje do siebie.
@singaja90 wczoraj albo przedwczoraj apka mbanku wyświetliła info, że będą wyłączenia tej nocy. Zapewne związane jest to że zmianą czasu. Ja po akcji parę lat temu - problemy Visa z działaniem i awarią kilkudniową oby mieć te 200-300 zł w gotówce że sobą, polecam ten styl
wydawało by się najbardziej nowoczesnego i mobilnego banku.


@singaja90: wydawać się może, ale na pewno nie jest to nowoczesny bank ;) BTW polecam posiadać karty z przynajmniej dwóch banków różnych wtedy szansa na brak dostępu do środków jest niewielka.