Wpis z mikrobloga

@eru_iluvatar: no właśnie nie zawsze, są rapowe albumy, które zostały klasykami i zmieniły oblicze gatunku a lirycznie nic ciekawego na nich nie było, chociażby The Chronic od Dr.Dre ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mikw:

Powiedziałbym, że są dwie szkoły maskowania braku umiejętności. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

i do której należy np. Taco? Głos mu się załamuje jak rapuje bez autotune czy o co
@ShadyTalezz: autotune to shit. Uzywa sie go GLOWNIE do maskowania brakow wokalnych i chocby dlatego nalezy mu sie pregierz, banicja i zapomnienie.
Ja rozumiem, ze moze on byc uzyty jako efekt, ale jesli ktos tego naduzywa, to juz niemal na pewno swiadczy o tym, ze ma braki warsztatowe.
Za pomoca odpowiednich technik mozna wydobyc szereg naturalnych efektow wokalnych i takie cos szanuje milion razy bardziej i z pewnoscia bardziej mi sie
mimo ze nie slucham ani taco ani quebo to nie rozumiem jak mozna nazwac ich ze sa slabymi raperami. Muzycznie sa najlepsi w PL. gdyby byli czarni i zza ocenanu to ich ocena tutaj by inaczej wygladala XDD
@metalowy_pasterz: dobra napisałem całą odpowiedź i się usunęła i muszę jeszcze raz ehhh ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Uzywa sie go GLOWNIE do maskowania brakow wokalnych

Na pewno nie w rapie. I wiedząc ile sztuczek studyjnych wykorzystują artyści aby uzyskać czyste brzmienie byłbym hipokrytą gdybym czepiał się tylko autotune. Bo ilu jest muzyków o których można powiedzieć, że tak samo brzmią na żywo jak na albumie? Nawet najwybitniejsze
@tomy86: sam się nad tym zastanawiałem. Ten rap jest letni, lekki i łatwy. Myśle że tu tkwi cała jego popularność. To nie jest poziom najlepszych ale niech jest!
@tomy86: Taco w porządku, ale tych silących się na pseudointeligentne(bo nawet nie próbują udawać inteligentnych) wypociny pana Kłębka to się #!$%@? nie da słuchać, jęczenie rzucanie jakimiś randomowymi tekstami pod pozorem głębszego sensu byle tylko dwa ostatnie wyrazy w wersach się rymowały, w liceum potrafiłem pisać lepsze teksty
@ShadyTalezz: coz, kazdy ma swoje argumenty, a ostatecznie zatrzymamy sie na tym, ze rozmijaja nam sie gusta ¯\_(ツ)_/¯
No ale rani mnie to, ze dzieki autotune na piedestal wznoszone sa w branzy muzycznej wielkie beztalencia wokalne.
I nie pije w tym momencie do Taco, nawet mimo tego, ze jego kawalki do mnie nie przemawiaja.
@ShadyTalezz: coz, kazdy ma swoje argumenty, a ostatecznie zatrzymamy sie na tym, ze rozmijaja nam sie gusta ¯\_(ツ)_/¯
No ale rani mnie to, ze dzieki autotune na piedestal wznoszone sa w branzy muzycznej wielkie beztalencia wokalne.
I nie pije w tym momencie do Taco, nawet mimo tego, ze jego kawalki do mnie nie przemawiaja.
@metalowy_pasterz: kto na przykład jest takim beztalenciem wokalnym? Bo akurat wokalnie największe gwiazdy często stoją na porządnym co najmniej poziomie i rani mnie to, że ludzie myślą, że każdy popularny wokalista jest beztalenciem bo nawet znienawidzony przez wszystkich Bieber potrafi nieźle śpiewać. Z drugiej strony i bez autotune przeciętni wokaliści zapisywali się w branży muzycznej patrz np. Hatfield
Tak jak pisałem komuś wyżej, gustu ci nie zmienię, brzmienia autotune dzięki mnie
@tomy86: #!$%@? słucham Taco na co dzień ale projekt z Quebo jest #!$%@?, ten singiel jest lepszy od poprzedniego ale to dalej nie jest coś świetnego. Quebo niestety brak progresu od dłuższego czasu już.
Halo. Odzywam się z przyszłości. Waszej przyszłości. Wprawdzie nie mi to oceniać komu co się podoba, ale jak będziecie mieli 30 lat to będzie wam wstyd przed samym sobą, że to wam się podobało.
@Shatter: no piszę długie wypowiedzi pełne argumentów a ty piszesz, że ssie bo tobie się nie podoba i tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°) argument tak samo głupi jak te OPa, nie wołaj mnie i nie zawracaj mi sobą głowy jak nie masz nic ciekawego ani odkrywczego do powiedzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)