Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie mogę przeboleć tego, że jednej z moich koleżanek dobrze się wiedzie, sam nie wiem kiedy stałem się taki zawistny :/. Dziewczyna ma 27 lat, ostatnio dowiedziałem się od jej dobrej koleżanki, ze ona wprowadza się do swojego mieszkania, które było jej babci i na dodatek dostala kase na wyremontowanie. Dostała za free mieszkanie z dwoma pokojami w dobrej dzielnicy i na dodatek jeszcze kase. Nie ma żadnych kredytów które bedzie spłacać przez 30 lat, żadnych zobowiązań finansowych a ja? A ja mam 30 lat i mogę jedynie pomarzyć o kawalerce, nikt nie da mi kredytu a jesli nawet to trzeba spalac pół życia albo i dłużej :(.
Ostatnio jak poszliśmy do knajpy ze znajomymi i ona tam była to jeden nasz znajomy zapytał się jej czy już coś remontuje i ona odpowiedziała, że już powoli się do tego przymierza tylko musi jeszcze niektóre rzeczy obgadać z wujkiem bo on jest fachowcem który się tym zajmuje od długiego czasu i on będzie jej to robic to czułem aż mnie normalnie ściska w środku ( ͡° ʖ̯ ͡°). Oczywiście zaraz temat zszedł na remonty, meble kuchenne, łazienki itp, każdy mówił jak to u niego wyglądało a ja siedziałem jak ta pierdoła. Czemu życie jest takie nie sprawiedliwe???

#logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
  • 36
A ja mam 30 lat i mogę jedynie pomarzyć o kawalerce, nikt nie da mi kredytu a jesli nawet to trzeba spalac pół życia albo i dłużej :(.


@AnonimoweMirkoWyznania: I się #!$%@? ciesz, bo życie z kredytem hipotecznym na karku to nie są rurki z kremem, zwłaszcza jeżeli nie bardzo Cię stac na jego splacanie. Każdy ma tyle ile ma i może pracować na więcej, ale nigdy nie wolno brać więcej
@Dusza_Jest_Chaosem: To po co bierzesz hipoteczny jak cie nie stac? Rozumiem ze moze cos sie stac/mozna stracic prace. Ale jak jestes dobry to szybko znajdziesz kolejna albo masz osczednosci jakies. Na #!$%@? bierzesz kredyt na 30lat jak wiesz ze nie masz z czego go splacic zD
@AnonimoweMirkoWyznania: mnie też strzela, jak komuś głupiemu się w życiu wiedzie. Jak komuś mądremu to nie, ale jak ktoś jest głupszy ode mnie i dobrze sobie radzi to mnie trafia.
Dlatego po prostu staram się nie interesować życiem innych ( ͟ل͜)